Keep calm | AgnieszkaD

Witajcie! Większość czasu spędzam teraz w domu, słucham informacji, które niestety nie napawają optymizmem. W ramach odstresowania zrobiłam dwa layouty,  bo to właśnie ta forma scrapowania w połączeniu ze stemplowaniem najlepiej koi moje nerwy.

W pierwszej pracy użyłam kolekcji LUNARE. Tło białej bazy popsikałam przez maskę niebieską mgiełką, dodałam kilka naklejek oraz stemplowań cudownych stempli z arkusza LUNAR GARDEN oraz MOON KISS.
 


Na pracy znalazły się też pojedyncze stemple słówka z jesiennych kolekcji GAIA - WARM & COZY oraz MAGIC FALL - MAGIC, które są jeszcze dostępne w sklepie.


Przy drugiej pracy sięgnęłam do starszej kolekcji DAYDREEM. Wiosna już tuż tuż, słońce świeci coraz mocniej i zachciało mi się właśnie ciepłych i słonecznych barw, wybrałam więc żółty arkusz SUNSHINE.


Odkopałam radosne, kwiatowe stemple z arkusza FLOWERS4, którymi w połączeniu z moimi ulubionymi stemplami MAGIC zrobiłam tło pracy.


Na pracy znalazły się też stemple - etykiety z najnowszej wiosennej kolekcji, która niebawem zagości na półkach naszego sklepu.


I na dodatek kartka, w całości wykonana z wiosennej kolekcji, którą w części mam już u siebie i mówię Wam - jest przepiękna!

To wszystko na dziś, trzymajcie się zdrowo!


W pracach korzystałam z:


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.