Lunare Always fun! | Katarzyna Kowalicka

Cześć!


Witam Was po raz pierwszy w 2020 roku :) 
Mam nadzieję, że Święta i okres poświąteczny a także wejście w Nowy Rok było dla Was czasem na złapanie chwili oddechu, na odpoczynek, na spotkania z dawno niewidzianymi znajomymi i rodziną.
Mój czas był czasem spokoju, relaksu i oderwania się od codzienności - sprzyjała temu dość duża ilość wolnych dni jakie nam kalendarz zafundował ;)

Ale wraz z nastaniem nowego roku nastała również ona - nowa kolekcja! Lunare bo tak się nazywa jest cudownym połączeniem kolorów w odcieniach pastelowych, pięknych zestawów stempli, które można wykorzystać w bardzo wielu pracach a także naklejek, chipboardów i kart do project live.
No nic tylko ciąć, stemplować i kleić :)

U mnie jako pierwsza powstała praca na blejtramie w której połączyłam kilka elementów z kolekcji jak papiery, odbitki, chipboardy.Jako tło wykorzystałam arkusz papieru, który przedarłam i nakleiłam warstwy na siebie tuszując ich brzegi by dodać przestrzenności. To fajny sposób na to by jednolite tło nie było płaskie a zarazem dawało nam miejsce na budowanie kompozycji z wykorzystaniem własnie jego elementów.

W kolekcji znajduje się sporo elementów do wycinania - jak wiecie ja nie umiem przejść obok nich obojętnie :) i jak tylko kolekcja się u mnie pojawiła to pierwsze co zrobiłam to powycinałam co się dało. 
Chipboardy to elementy z grubszej tektury, samoprzylepne, które świetnie nadają się do tworzenia oraz uzupełnienia kompozycji a przez swoją grubość nadają również trójwymiarowości. Bardzo lubię ich używać i równie często sama tworzę takie ozdoby (gdy niestety moje zapasy tych z kolekcji się wyczerpią) używając naklejek z kolekcji i przyklejając je na grubszej tekturze lub taśmie dystansującej :)
Stemple, o których jakości już nie raz wspominałam, możemy wykorzystać bezpośrednio na pracy odbijając je tuszem w różnych kolorach ale również możemy odbitki wykonać na papierze akwarelowym czy papierze do kolorowania markerami i dać upust naszej twórczej wyobraźni nadając im barwy jakie tylko zamarzymy. Ja dzisiaj użyłam ich jako odbitek na tle ale na pewno znajdziecie w innych moich projektach ich pokolorowane wersje :)
Dopełnieniem całej pracy są nieregularne złocenia oraz chlapnięcia, które bardzo lubię stosować. 

Mam nadzieję, że ta kolekcja również skradnie Wasze serca i będę mogła oglądać dużo prac z jej wykorzystaniem :) Tnijcie, klejcie, stemplujcie i nich sprawia Wam to wiele radości tak jak mnie.

Ściskam!
KahaW swojej pracy wykorzystałam:

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.