Zabawa z alterowaniem | Elżbieta Nytko

Witam Was serdecznie!

Lubicie alterować przedmioty? Ja czasem kupuję albo zachowuję fragmenty uszkodzonych rzeczy specjalnie z myślą, że coś z nich kiedyś zrobię. Za każdym razem świetnie się przy tym bawię. Tym razem "kiedyś" nadeszło dla pewnego nieużywanego zegara i zmieniłam go w... księżycowy chronometr.


W najnowszej kolekcji Lunare znajdują się stemple z pięknymi, inspirującymi napisami. Postanowiłam część z nich wykorzystać jako godziny. Stemple odbiłam na papierze Space Travel, którego jednocześnie użyłam do zrobienia tła.


Napisom towarzyszą grafiki wycięte z papieru Space Animals. Piękne, kosmiczne zwierzęta już od pierwszej chwili przyciągają wzrok, prawda? Idealnie też tematycznie ze sobą współgrają i podkreślają przesłania jakie niosą napisy.Całości dopełniły stemple do kolorowania - dziewczynka, wilk i wiszące fazy księżyca. Pokolorowałam je farbkami i przykleiłam razem z grafiką nocnego lasu, tworząc mini obrazek. Otaczające go napisy dodają mu wyjątkowej treści.


Stempel dziewczynki przykleiłam podwójnie. Górny obrazek pomniejszyłam o spodnie i fragmenty fryzury. To prosty zabieg, który sprawia, że nie tylko cała praca, ale i same odbitki nabierają trójwymiarowości.


A Wy lubicie przerabiać i ozdabiać przedmioty? Zachęcam Was do tej zabawy i stworzenia magicznych, księżycowych prac.

Pozdrawiam serdecznie!
Ela


W pracy użyłam:

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Follow-your-glow-stamp-set104/990

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/LUNARE-zestaw-6-papierow-30%2C5x30%2C5cm-paper-set-of-6-/980

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Moon-Kiss-stamp-set105/991

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/LUNARE-Space-animalsStar-trails-scrapbook-paper/984

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/LUNARE-Space-travelSacred-geometry-scrapbook-paper/9820 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.