Fun times | AgnieszkaD

Witajcie, z tej strony Agnieszka. Dziś mam dla Was kolejne projekty z nowej kolekcji LUNARE, rym razem w młodzieżowej odsłonie.W kolekcji znajdziecie urocze, dwustronne, księżycowe karty do PL ASTRO BABY, ale ponieważ mam na nie w głowie już inny plan, to do oprawy grudniowej mini sesji syna wybrałam karty z arkusza CELESTIAL POSTCARDS oraz jedną kartę zrobioną własnoręcznie z arkusza notesowego.


Słówka i sentencje zawarte na kartach oraz na stemplach i naklejkach są bardzo uniwersalne, pasują do wielu projektów, a ich ilość w tej kolekcji daje ogromne możliwości. Na dużej karcie ze stempli i naklejek ułożyłam krótkie przesłanie.
Drugim projektem przygotowanym na dziś jest layout, również młodzieżowy, z niedawno obchodzonych urodzin córki. W tle uniwersalny papier w kropeczki STAR TRAILS, jako dodatki dwa bardzo pasujące do siebie arkusze MAGIC CHAINS i SCHAINING STARS, do tego obowiązkowo stemple i naklejki.Bardzo podobają mi się piękne, roślinne motywy oraz przeurocze gwiazdki z zestawu LUNAR GARDEN. Fantastycznie współpracują one z sentencjami i słówkami z pozostałych zestawów.Kolekcja LUNARE zainspirowała mnie również do zrobienia okładki artjournala oraz wpisu.

LUNARE to urocza, magiczna i bogata kolekcja, a praca z nią to sama przyjemność! Dodatki pięknie się komponują, wszystko ładnie się ze sobą łączy, a duży wybór stempli i naklejek pozwala na komfortowe tworzenie kolejnych projektów.


Do stworzenie prac użyłam:


     2 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.