Be eco! | AgnieszkaD

Witajcie, z tej strony Agnieszka. Zauważyliście już pewnie nowy, ekologiczny sposób pakowania produktów przez Studio Forty. Teraz stemple, papiery i naklejki mają tekturowe i papierowe opakowania, które zainspirowały mnie do wykorzystania ich w moich jesiennych projektach.


Na dziś przygotowałam dwa takie projekty, pierwszym z nich jest album na jesienne wspomnienia.


 Za karty tego albumu posłużyły mi oprócz notesowych papierów z kolekcji GAIA, materiały z odzysku. Są tam różne stare koperty, kartki, ścinki materiałów i koronek, oraz papierowe torby i torebki w których otrzymałam kolekcję. Pierwsze strony już mam zapełnione!


Zdjęcie z ostatniej strony jest wspomnieniem bardzo dobrego dnia z końcówki lata, wylądowało więc również na layoucie.Duża papierowa torba w której otrzymałam duże papiery, została pocięta i posłużyła mi za kolejne warstwy layoutu. Z niej również wycięłam odbite wcześniej kwiaty stemplami z przepięknego zestawu FALL FLOWERS.Papier z odzysku mazałam i chlapałam białą farbą, bez lęku, że się coś nie uda :) 


Jestem zauroczona tą cudną jesienną kolekcją!
Pozdrawiam Was!


W projektach korzystałam z:
Fall flowers - stamp set#96 Warm & cozy - stamp set#103 Borders - stamp set#97
Go wild ( Nature) - stamp set#95 Book rings - set of 4 Nature - transparent stickers (english)
GAIA - Warm&cozy / Treasures- scrapbook paper   GAIA - Flower power / recycled- scrapbook paper GAIA -Notebook edition-zestaw 12 papierów 10x21 cm /paper set of 12
Gaia - chipboard stickers set  Phrases- sticker set  (english) Gaia - color stickers set
1 komentarz:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.