Powroty i spotkania | Katarzyna Kowalicka

09:00 2 Comments

Cześć!

Mamy wrzesień - wakacje powoli odchodzą w zapomnienie, powroty z wakacji, powroty do przedszkoli i szkół i powoli wskakujemy w rytm codzienności.

Niektórzy pewnie tęsknili i cieszą się, że wreszcie spotkają się z koleżankami i kolegami by móc poopowiadać sobie wrażenia z wypadów letnich.

Ja też się stęskniłam, za moją przyjaciółką, z którą aż wstyd przyznać ile czasu się nie widziałam... ale nadrabiamy! :)
Postanowiłam, że kupię dla nas bilety do teatru bo obie bardzo lubimy oglądać przedstawienia i wręczę jej na najbliższym spotkaniu - wiecie "zapewniłam" nam od razu kolejne spotkanie :)

Jako, że właśnie kolekcja GAIA wskakuje na półki w sklepie Studio Forty to od razu jej użyłam - trudno się oprzeć stemplom i papierom z tej kolekcji. Kolory ziemi, eco, naturalne - powoli przygotowują nas na jesień, porę roku, którą bardzo lubię.


Do stworzenia kartki - folderu użyłam 2 kopert w kolorze kraft, które idealnie wpasowały się w kolory kolekcji. Skleiłam je ze sobą tworząc otwieraną kartkę - często nie wykorzystuję kopert od baz kartkowych więc zbierają się a że nie lubię marnować czy wyrzucać rzeczy to znalazłam sposób na to by je wykorzystać.Stemple bordery świetnie nadają się do tworzenia tła - liście, gałązki, struktura kory drewna czy przeszycia są tym co pozwala na stworzenie kompozycji idealnej.
Jak już mnie trochę znacie to wiecie, że jeśli tylko znajdzie się na papierze coś do wycięcia
to ja to wytnę :) i tym razem tez tak było - kompozycje kwiatowe i listki musiałam wyciąć
i wykorzystać - idealnie wpasowały się w charakter kompozycji.Po sklejeniu kopert ze sobą powstała kieszonka w którą schowam bilety - tak na pewno się nie zgubią :) zdobienia odbitkami stempli nadały wyjątkowości wydawałoby się nudnym kraftowym kopertom ;)
W nowej kolekcji są też naklejki napisy - w kolorach tła białym i czarnym - ja tutaj użyłam takiego, który dokładnie pasuje do sytuacji.A Wy cieszycie się, ze już wakacje za wami i wszystko wraca na swoje tory czy wręcz przeciwnie, jesteście w tej grupie dla której wakacje mogą trwać cały rok? :)

Ja jeszcze jestem przed urlopem - wiem wiem, tutaj będzie zaraz larum, że jak to - wykorzystuję, że to ostatni rok przed pójściem Marysi do szkoły więc dlatego mam niestandardowy termin na wypoczynek :) 
Ale papiery i stemple też zabiorę na wakacje! Jakoś nie umiem ich zostawić na tak długo ;) a zawsze znajdzie się chwila by coś stworzyć - samemu czy z dzieckiem.

Życzę Wam łagodnego wejścia w system przedszkolno-szkolny oraz pracowy!

Ściskam!
Kaha2 komentarze:

  1. Ale super pomysł z kopertami ! stemple często wykorzystuję do robienia tła czy podrasowywania papierów - kiedyś, daaawnooo temu tylko tak zdobiłyśmy nasze papiery :)Bordery lubię bardzo :)
    p.s. jestem w grupie " wakacje bez końca" - lubię ten luz, to niespieszne czaso-płynięcie w wakacje :)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz, będzie nam miło.