Jesienne bukiety | Elżbieta Nytko

Witam Was serdecznie!

Mam nadzieję, że zaznajomiliście się już z GAIĄ. Ciekawa jestem Waszej opinii o tej kolekcji. Jest moim zdaniem idealna do wszystkich form - zarówno albumów, kartek jak też i tych mniejszych.


Bardzo lubię stemple, z pomocą których można stworzyć realistyczne kwiaty. W kolekcji GAIA jest idealny do tego zestaw - Fall Flowers. Pomalowane odbitki połączyłam z wyciętymi listkami z arkusza papieru oraz z nastemplowanymi. Pozwoliło mi to stworzyć przestrzenną kompozycję przypominającą jesienny bukiet.

 
Na kolejnej kartce postanowiłam umieścić nietypowy, widziany w świetle księżyca bukiet. Do jego stworzenia wykorzystałam metodę embossingu. Próbowałam go już parokrotnie, ale nigdy nie byłam zadowolona z efektu. Tym razem było inaczej! Może to kwestia jakości stempli? Kilka odbitek zembossowałam na papierze, a pozostałe na kalce technicznej.


Kwiaty z zestawu Fall Flowers wykorzystałam również do stworzenia ATC (ręcznie robionych kart do kolekcjonowania).
Na papierze odbiłam poszczególne stemple by stworzyć obraz ogrodu pełnego kwiatów. Całość pomalowałam akwarelami. Dla uzyskania przestrzenności parę odbitek nakleiłam dodatkowo na karty.


Ciekawa jestem jakie bukiety powstaną u Was? I co sądzicie oczywiście o Gai?

Pozdrawiam!
Ela


W pracy użyłam:
https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Fall-flowers-stamp-set96/913

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/GAIA-zestaw-6-papierow-30%2C5x30%2C5cm-paper-set-of-6/904

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Gaja-transparent-stickers-polskie/9162 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.