Let's go - GAIA | AgnieszkaD

Witajcie! Od dziś w sklepie dostępna jest nowa, inspirowana naturą kolekcja GAIA!
Od kilku dni mam ją na swoim biurku i na dziś przygotowałam dwa layouty.


Korkowy papier od dawna był moim marzeniem, w głowie mam kilka fajnych projektów z jego udziałem, wydaje mi się on mega uniwersalny i o ogromnych możliwościach. Dziś znalazł się w obydwu pracach.
W pierwszej pracy posłużył mi jako tło do dużego zdjęcia.


Duże zdjęcie trochę załatwia sprawę layoutu, nie potrzeba wiele więcej, samo w sobie wygląda fajnie, ale oczywiście stemple i naklejki zawsze będą pasować. W tej prazy żyłam stempli z arkuszy GO WILD i BORDERS.
Częścią z nich stemplowałam bezpośrednio na zdjęciu, użyłam tuszu permanentnego, przeznaczonego do śliskich powierzchni. Lecące ptaki, które widzicie na zdjęciu powyżej są kombinacją kilkukrotnie odbitego stempla oraz przezroczystych naklejek.


Arkusz BORDERS zawiera bardzo fajne bordery, ja wybrałam ściegi maszynowe, z których zrobiłam ramkę layoutu.


Obydwie prace zawierają świeżutkie foty z dopiero co zakończonego urlopu. A że dużym zdjęciom ostatnio oprzeć się nie mogę, to jest takie też w drugiej pracy.


Użyłam tu tych samych dwóch zestawów stempli GO WILD i BORDERS oraz przezroczystych naklejek i moich ulubionych słówek, które tym razem są również na czarnym tle.W tym projekcie również wykonałam ramkę ze stempli BORDERS. Ponownie użyłam ściegów maszynowych, ale w trochę inny niż w poprzednim layoucie sposób. Przykleiłam je do bloczka akrylowego trochę powyginane, tak aby stworzyć wrażenie niedbałych i nierównych przeszyć.
Korkowy papier oraz stemple posłużyły mi do wykonania własnych elementów die-cut, które widać w drugiej pracy. Bardzo mi się spodobały, więc zrobiłam całe ich stadko i zamierzam używać w kolejnych projektach.


To wszystko na dziś, mam nadzieję, że nowa kolekcja przypadnie Wam do gustu, ja jestem zauroczona!
I jeszcze jedna ważna sprawa! Wpadajcie na nasze instagramowe konta, czeka tam na Was słodkie CANDY!!! Dla ułatwienia powiem, że zabawa zaczyna się na moim koncie --> instagram.com/agnieszka.damska


W projektach korzystałam:

GAIA  -zestaw 6 papierów 30,5x30,5cm / paper set of 6  Go wild ( Nature) - stamp set#95  Borders - stamp set#97 
Gaia - chipboard stickers set    Phrases- sticker set  (english)   Gaia - color stickers set   
Gaia - transparent stickers (english)  Warm & cozy - sticker set

1 komentarz:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.