Stemplowane kartki | Guest Designer - Anna

Cześć, tu Aka!
Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do Studio Forty, jako Guest Designer i to w tak fascynującym momencie, jak prezentacja nowej kolekcji.
GAIA odnosi się do tego co najważniejsze i najprostsze - do natury. Swoje pierwsze projekty z niej postanowiłam wykonać tylko przy użyciu stempli i białego papieru. Stworzyłam cztery mini kartki w stylu clean&simple, a na każdej z nich znalazły miejsce kolorowane i wycięte motywy roślinne.


Być może wygląda to na pracochłonne, ale zapewniam Was, że wycinanie idzie sprawnie, a efekt finalny wart jest odrobiny pracy. W dodatku posiadając takie roślinne stemple, możemy być pewni, że nigdy nam nie zabraknie papierów z listkami, bo zawsze możemy je zrobić samodzielnie.Uwielbiam kolorować stemple i nie obawiajcie się tego, nawet jeśli do tej pory tego nie próbowaliście. Listki są na tyle wdzięczne, że po prostu nie można ich źle pokolorować / pomalować.Motywy z zestawu stempli BORDERS powtórzyłam na kartkach na dwa sposoby: jasnym zielonym i czarnym tuszem. Ten jasny jest tak delikatny, że już go planuję użyć na jakichś ślubnych kartkach.Zauważyliście napisy? Są bardzo inspirujące i dające do myślenia. A ciekawie zestawione mogą być też dowcipne ;)
Przy tworzeniu kartek wykorzystałam:
  

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.