Tło stemplowane | Katarzyna Kowalicka

Cześć!

No powiem Wam, że pogoda ruszyła z kopyta! I tej, jeszcze wciąż, wiosny mamy temperatury za oknem jak w tropikach :)

Osobiście nie jestem fanką takich upałów i jak tylko znajdę chłodny kąt to chętnie bym z niego nie wychodziła ;) zabrałabym wszystkie swoje przydasie i w chłodnym klimacie przy szklance wody z lodem i cytryną bym cięła, stemplowała, kleiła.
A że za chwil kilka wakacje się oficjalnie rozpoczną i wszyscy tłumnie zaczną wyjeżdżać to i mnie opanował wakacyjny nastrój. Wykorzystując chłodniejsze chwile  (będę szczera - nocne chwile)
i moc wiatraka zrobiłam prace w klimacie letnim :)

Pierwszy powstał notes - no bo przecież trzeba listę rzeczy na wyjazd spisać, zaplanować sprawy do załatwienia przed wyjazdem, co jeszcze kupić czy zapisać plany wakacyjnych wędrówek.


Okładka kojarzy się z plażą, piaskiem, słońcem i morzem :) 
Dzięki stemplom mogłam uzyskać taki efekt a wycięte elementy z kolekcji uzupełniły całość. Teraz tylko trzeba stworzyć plan podróży, wycieczki i listę rzeczy do zabrania i w drogę!
Gdy już będziemy na wakacjach to chętnie wysyłamy kartki jako pamiątki z podróży. Tym razem swoją zrobiłam sama by oddała dokładnie klimat i nastrój jaki panuje w czasie podróży. Mając pod ręką stemple nadałam kompozycji klimat jaki chciałam - ograniczała mnie tylko wyobraźnia :)
No i bądźmy szczerzy - nigdzie takiej kartki nie kupicie jaką sami stworzycie więc oryginalność i niepowtarzalność gwarantowana :)


A kiedy już trzeba będzie wrócić to oczywiście w bagażu znajdzie się sporo zdjęć i wspomnień, które chcemy zachować na dłużej. I dla mnie, od kiedy poznałam travelersy, to niewiarygodnie wygodna forma kolekcjonowania wspomnień.Stemplując tło możecie osiągnąć efekt jakiego nie znajdziecie na żadnym papierze - jako bazy możecie użyć papieru skrapowego jak ja lub zupełnie czystej, białej lub kolorowej kartki papieru.
Tutaj wykorzystałam motyw heksagonów z zestawu stempli, do których zapałałam wielkim uczuciem jak tylko wpadły w moje ręce :)


Używałam ich samodzielnie a także wraz z napisami z zestawu, które fajnie oddały charakter moich wspomnień. Są dopełnieniem kształtów i super komponują się jako tło. Część z nich też nastemplowałam i wycięłam z papieru i dodając kostki dystansowe stworzyłam uzupełnienie kompozycji.
No i naklejki - te zawsze u mnie są dopełnieniem historii :) zarówno te na bezbarwnym tle jak i te na białym czy kolorowym.


 Także moi Mili mój zestaw wakacyjno - podróżny już znacie :)
Dajcie znać co Wam kojarzy się z wakacjami, czy lubicie sami robić kartki oraz czy zabieracie ze sobą jakieś przydasie by w chwilach oddechu od wędrówek i podróży się zrelaksować i puścić wodzę wyobraźni :)

ściskam!
Kaha


 Podczas tworzenia korzystałam z:

2 komentarze:

  1. Mnie się szalenie podoba �� i po przeczytaniu tekstu oraz analizie zdjęć mam ochotę chwycić za stemple i podziałać. Dzięki Kaha za inspiracje i motywacje oraz za.piekne prace ☺

    OdpowiedzUsuń
  2. Fantastyczne pomysły, jestem nimi zachwycona! :)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz, będzie nam miło.