Sweet memories | AgnieszkaD

Witajcie! Jak radzicie sobie z upałami? Ja je nawet lubię, pod warunkiem, że jestem na wakacjach. Niestety do wakacji jeszcze trochę czasu zostało, więc przypominam sobie te z poprzedniego roku.


Ponownie sięgnęłam po mega letnią kolekcję BEAUTIFUL LIFE, tym razem scrapowałam na arkuszu ENJOY TODAY. Layout wyszedł letni, lekki i pastelowy za sprawą ślicznych dodatków w postaci chipboardów i naklejek.


Użyłam też stempla ze słodziaśnym wozem kempingowym, który znajdziecie w notebookowej wersji kitu GOOD TIMES.
 


Drugim przygotowanym na dziś projektem jest stemplowana kartka w cytryny. Stemple te idealnie nadają się do kolorowania, tym razem postawiłam na bardzo prostą wersję. Użyłam zwykłych kredek ołówkowych, szybkimi i niedokładnymi ruchami pokolorowałam owoce i listki.


Na kartce oprócz pięknych cytryn jest stempel z zestawu JUST PERFECT oraz tag dostępny w notesowej wersji kitu EXPEDITION.
 

Kartkę jest zamykana i zawiązywana sznurkiem. Zamknięcie tworzą dwa nastemplowane na kolorowy papier tagi.


Trzecim projektem chcę Was zachęcić do wzięcia udziału w aktualnym wyzwaniu. Sprawa jest dość prosta, temat fajny na lato i letnie wypady, bowiem w dowolnym projekcie należy użyć strzałek.


Ja zrobiłam majowy wpis do travelersa. Poszliśmy na spacer trasami, którymi chodziliśmy jak dzieci były malutkie. Fajny powrót do przeszłości, a przy okazji zobaczyliśmy jak szybko wszystko wokół się zmienia. We wpisie użyłam stempli z dwóch zestawów: LET'S GO oraz NASZE MIEJSCE.To wszystko na dziś, nie dajcie się upałom!
Miłego scrapowania,
Aga


W projektach użyłam:

Let's go - stamp set#93

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.