Gift ideas | Katarzyna Kowalicka

 Cześć!

No to mamy wreszcie wiosnę z prawdziwego zdarzenia!
Pogoda zachęca do wyjazdów, krótkich wypadów za miasto czy też kilkugodzinnych wycieczek w piękne okoliczności przyrody :)

Jako, że z takich wypadów przywozimy kilka zdjęć, no dobrze Ci najbardziej zapaleni nawet kilkadziesiąt, później chcielibyśmy gdzieś je zachować - niekoniecznie na dysku komputera czy w pamięci telefonu.
Mam przyjaciółkę, która uwielbia takie krótkie ale intensywne wypady, których przebieg skrupulatnie fotografuje oraz przywozi drobiazgi, pamiątki ale później właśnie ma problem jak je zachować na dłużej by nie musieć każdorazowo odpalać komputera by sobie powspominać.
I tak oto dla niej stworzyłam niewielkie rozmiarem pudełko wraz z albumem/notesem na zdjęcia i zapiski podróżne :)Pudełko okleiłam papierem scrapowym i ozdobiłam wieczko - użyłam w tym celu stempli, kawałków papierów oraz kawałków torebki papierowej w którą było zapakowane moje zamówienie ;) przy okazji recykling zrobiłam by nie marnować niczego a co stworzyło mi dodatkową warstwę i element kompozycji.


Dodałam mikrokulki na odbitkę stempla by stworzyć wrażenie przestrzenności całości oraz powycinałam elementy z papierów z kolekcji - pewnie już wiecie, że pierwsze co robię to patrzę co by tu wyciąć z papieru i użyć w swojej pracy :)


W pudełku oprócz albumu można przechowywać zdjęcia, bilety, zasuszone kwiatki, muszelki i co tylko zechcemy przywieźć z podróży a co będzie wiązało się z miłymi wspomnieniami z naszej wyprawy.


Jako ozdoby przy albumie/notesie użyłam wstążki, sznurka i małej buteleczki wypełnionej mikrokulkami. Taką buteleczkę możecie napełnić na przykład piaskiem czy małymi kamyczkami czy muszelkami i będzie to dodatkowa pamiątka waszej podróży.Na stronach zrobiłam odbitki stempli a także zostawiłam kilka pustych kartek by można było tam wkleić zdjęcia lub bilety czy inne drobne pamiątki z wyprawy.
Uważam, że taka mała forma zamknięta w pudełku będzie fajnym wspomnieniem a dodatkowo ozdobą i w każdej chwili można będzie otworzyć i powspominać :)
I chyba dołożę do tego mały zestaw stempli by przyjaciółka mogła sama ozdabiać swoje wpisy i nadać im indywidualny charakter.

A Wy co sądzicie o takim prezencie?
Ja bym bardzo chętnie wykorzystała taki prezent - notes zabrała w podróż by potem wraz z pamiątkami włożyć go do pudełka :)

Trzymajcie się ciepło!
KahaW swojej pracy użyłam:0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.