Summertime | Elżbieta Nytko

Witam Was serdecznie!

Dziś dla wszystkich uczniów ważny dzień. Kończą rok szkolny. Sama mam w domu uczniaka, który już cieszy się z upragnionych wakacji. Ten gorący, wakacyjny czas ma również swoje odzwierciedlenie w moich pracach. Pierwszą, którą chciałabym Wam zaprezentować to tzw. shadow box.Poszczególne okienka wykleiłam papierami z letniej kolekcji Beautiful Life. Znajdziecie w niej piękne, letnie kolory i świetne wzory, jak np, arkusz z cytrynkami, rolkami lub błękitnym niebem.
Główną rolę grają oczywiście stemple. Ozdobiłam nimi każde okienko. Od tyłu zabezpieczone są kawałkami beermaty, dzięki czemu są stabilne. Umieszczone są na różnych głębokościach półeczek, co dodatkowo podkreśla efekt 3D takiej ramki.


Oprócz stempli w boxie znalazło się też miejsce na naklejki. Wewnątrz przegródek nakleiłam przezroczyste. Ich wesołe napisy idealnie tu pasowały. Na wierzchu pudełka przykleiłam za to kolorowe naklejki.Taki shadow box idelanie sprawdzi się jako letnia ozdoba w domu czy pracowni, prawda?
Drugim projektem jaki dla Was przygotowałam jest kartka. Wesoła, letnia i cytrusowa. Ozdobiłam ją pokolorowanymi stemplami, czarnymi odbitkami oraz cytrynkami wyciętymi z arkusza papieru.A dla tych, co nie przepadają za cytrynami, mam coś specjalnego. Przygotowałam dla Was grafikę z pomarańczami. Znajdziecie ją pod tym linkiem - KLIK. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Pochwalcie się koniecznie, jak jej użyliście.

Pozdrawiam serdecznie!
ElaW pracy użyłam:
https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Kite-small-stamp-set-17/879


https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/BEAUTIFUL-LIFE-zestaw-6-papierow-30%2C5x30%2C5cm-paper-set-of-6-/843

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Summer-Vibes-stamp-set92/852

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Zycie-jest-piekne-transparent-stickers-/8550 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.