Na walentynkowy wieczór | Elżbieta Nytko

Witam Was serdecznie!

Kolekcja Super you swoimi kolorami i stemplami zachęca do tworzenia wesołych prac. Jednakże jest ona zdecydowanie bardziej uniwersalna. Ja wykorzystałam ją do ozdobienia pudełeczek na drobne upominki oraz świeczki.


Walentynkowa kolacja musi być przy blasku świec. Białej, zwyczajnej świecy postanowiłam dodać trochę charakteru przygotowując dla niej ozdobną opaskę. Połączyłam ją dodatkowo z sercem wyciętym z kart do pocket scrapbookingu, by dodać nutkę romantyzmu.


Pierwsze z ozdobionych pudełeczek jest "dla niego".  Postawiłam na prostą formę i kontrastowe kolory. Papiery z Super you okazały się tu idealne. Oprócz energetycznych kolorów mają też proste wzory jak gwiazdki, kropki czy pasy. Zamiast napisów wykorzystałam naklejki z kolekcji Adore.


Drugie pudełeczko jest "dla niej". Wieczko ozdobiłam okrągłymi stemplami z zestawu I love you. Umieściłam je pod szarym papierem, pozwalając by tylko częściowo wystawały. Dzięki temu pudełko ma delikatny wygląd, a same kółka przywodzą na myśl koronkowe wzory.


Do obu pudełeczek wykorzystałam arkusz Wonderful. Jego kolor zmienia się tonowo. Dzięki temu świetnie sprawdził się w energetycznym "męskim" pudełku, jak i w pastelowym "damskim".


Zachęcam Was do użycia kolekcji Super you i Adore w swoich projektach, nie tylko walentynkowych.

Pozdrawiam serdecznie!
Ela


W pracy użyłam:

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Moje-12-miesiecy-journaling-cards/775https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Buziaki-i-usciski-transparent-stickers/779

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/I-love-You-stamp-set85/778

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Adore-transparent-stickers-/780

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/SUPER-YOU-zestaw-6-papierow-30%2C5x30%2C5cm-paper-set-of-6-/793


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.