Hello Wonder Woman | Katarzyna Kowalicka

Cześć!

Gdy w moje ręce wpadła kolekcja SUPER YOU od razu wiedziałam do czego ją wykorzystam :) 
I wcale mnie intuicja nie zawiodła - sprawdziła się idealnie do stworzenia mini albumu ze zdjęciami mojej córki.Wszystkie papiery świetnie skomponowały się ze zdjęciami zarówno czarno-białymi jak i kolorowymi a naklejki i stemple bardzo ładnie dopełniły całości. I już wiem, że będę musiała się podzielić swoimi stemplami z córką bo jak tylko je zobaczyła stanowczo wyraziła chęć przywłaszczenia ich :)


Kolekcja SUPER YOU to dopasowane do siebie papiery, które świetnie się uzupełniają i tak naprawdę praca się robi sama. Wystarczy niewiele elementów by stworzyć ciekawy i oryginalny projekt. Kilka dodatków w postaci naklejek, odbitek i gotowe :)

Powiem Wam, że tutaj kompozycje układały mi się same. Wykorzystałam cały mały zestaw papierów, do ostatniego kawałka i wiem, że sięgnę po nie po raz kolejny.

Naklejki dają wiele możliwości aranżacji kompozycji. Te transparentne można przyklejać na papierze a także na zdjęciach co pozwala na stworzenie fajnych opisów sytuacji.

Stemple a właściwie odbitki są taką wisienką na torcie i dopełnieniem kompozycji.
O ich jakości nie muszę chyba wspominać ale ja za każdym razem jestem nią zachwycona. Dokładność odbitek jest na 5 z plusem :) Mam nadzieję, że Wam również kolekcja przypadnie do gustu i z radością po nią sięgniecie. 

Pozdrawiam Was serdecznie!
Kaha


Do swojej pracy użyłam:


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.