Dla przyjaciół | Elżbieta Nytko

Witam Was serdecznie!

Widzieliście już najnowszą kolekcję "Super you"? Powiedzieć o niej, że jest super to mało. Te kolory, ta energia i cudne stemple... ach! Pokażę Wam dziś wesołe kartki, które powstały dla kilkorga moich przyjaciół.


W kolekcji "Super you!" znajdują się fantastyczne stemple superbohaterów, idealne do kolorowania. Wykorzystałam je w swoich trzech kartkach. W pierwszej postawiłam na Wonder Woman, bo to kartka dla kobiety, która działa cuda. Zamiast samej drukować napisy wykorzystałam naklejki z zestawu "Super Ty".


Papiery z kolekcji "Super you" mają bardzo żywe, kontrastowe kolory. Arkuszem, który mnie szczególnie zachwycił jest "Adventures", na którym są dymki jak z komiksowych rozmów. Okazały się wspaniałym tłem do kartek, nadając im lekkości i wesołego charakteru.


Ostatnia kartka powstała dla mojego przyjaciela. Kolekcja "Super you" jest bardzo uniwersalna, można zrobić z niej prace i dla dorosłych i dla dzieci, dla chłopaków i dla dziewczyn. Oprócz stempla użyłam tu kolorowej naklejki z zestawu "Awesome". Są one w wyrazistych kolorach i ich użycie to zapewniona extra dawka energii dla całej pracy.


Gorąco zachęcam Was do sięgnięcia po kolekcję "Super you". Dajcie się ponieść jej energii!

Pozdrawiam serdecznie!
ElaW pracy użyłam:
https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/SUPER-YOU-zestaw-6-papierow-30%2C5x30%2C5cm-paper-set-of-6-/793

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Awesome-stamp-set88/787

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Awesome-sticker-set-/791

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Super-Ty-transparent-stickers-/789


1 komentarz:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.