Super You layouts | Mag de Rose Anis

Witajcie !
dzis na blogu gościmy naszą kolejną projektantkę z Francji - Mag, która sama pisze o sobie tak:

"Mam 46 lat i mieszkam na północy Alp, niedaleko Mont Blanc i Genevy, ale nie jestem fanką gór. Urodziłam sie w Wielkiej Brytanii i wolę wodę od gór. Cieszę się, że mogę robić prace dla Studio Forty, dziękuję Monie za tę możliwość. Mam nadzieję, że polubicie moje projekty."

Mag przygotowała na dzisiaj dwie prace, stworzone z kolekcji Super You oraz elementów z poprzednich kolekcji. przeczytajcie co o nich napisała.

"powycinałam w arkuszu papieru gwiazdy i podkleiłam je by otrzymac efekt 3D. W jednej gwieździe zrobiłam shakerbox. Praca głównie składa się z kolekcji Super You, ale dodałam tez trochę elementów z poprzednich kolekcji , lubię łączyć ze sobą w ten sposób różne materiały.
Drugi projekt jest kolejnym moim ulubionym.
całość koncentruje się wokół małego zdjęcia umieszczonego w komiksowym papierze z kolekcji Super You, obok umieściłam dużą obitke stempla Awesome, który pokolorowałam. Wszystko to jest ułożone na papierze z zarysem miasta. Tu też nie mogłam się powstrzymać i dodałam trochę elementów i odbitek ze starszych kolekcji


Mam nadzieję, że podobaja się Wam moje prace. Do zobaczenia wkrótce.
Kolekcję Super You znajdziecie w sklepie TUTAJ-> https://www.shop.studioforty.pl/pl/c/kolekcja-SUPER-YOU/99

Pozdrawiam! Mag0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.