Tagbook pełen nowości | Karola

Witajcie! Uwierzcie lub nie, ale ostatnie nowości jakie mamy Wam do zaproponowania to jeszcze nie wszystko! :) Zanim jednak kolejne cudowne stemple i naklejki pojawią się w sklepie, nasz CT nieustannie szaleje z ostatnimi cackami! Mnie również udało się stworzyć coś z majowego kitu a konkretnie z kitu Good Things - Scrapbook Kit 3 oraz  dodatkowo: z wykorzystaniem stempli, które znajdziecie zarówno w kitach jak i zupełnie osobno, poza nimi: Say Cheese, Happy Memories i Donut Worry
Tak powstał tagbook ze zdjęciami mej niecnej persony ;) pełen pozytywnych cytatów i haseł zarówno stemplowanych jak i prosto z naszych fantastycznych naklejek. Taki tagbook może być świetnym prezentem na zbliżający się Dzień Mamy, może być też całkiem fajnym "pozytywnikiem" dla kogoś innego, równie bliskiego. Mam nadzieję, że uda mi się dziś zainspirować Was do stworzenia czegoś podobnego, oczywiście z wykorzystaniem jednego z (lub kilku!) majowych kitów.


Tym razem postanowiłam wykorzystać technikę stemplowania bezpośrednio na wzorzystym papierze, a następnie wycinania elementów aby wykorzystać je jako papierowe dodatki do zdobienia. Pokusiłam się też o stemplowanie bezpośrednio na zdjęciach. Kiedy macie zamiar stemplować na zdjęciach z fotolabu czy drukowanych w domu na papierze foto, użyjcie do stemplowania tuszu permanentnego (nie pigmentowego) - taki tusz schnie w mig i nie rozmaże się nieładnie na lekko śliskim zdjęciu. 


Czyż można się nie zakochać w tych pięknych napisach? Oczywiście wiecie, że jest to odręczne pismo naszej Mony, właścicielki Studio Forty? To ogromna wartość wszystkich stempli i naklejek - po prostu nigdzie indziej takich nie znajdziecie. To nie font, który można znaleźć wszędzie. To oryginalne, odręczne pismo zamienione w świetny produkt! :)

Mnie urzekły też piękne papiery April, z kolekcji Cozy Home - kolory, które uwielbiam i świetne akwarelowe motywy... Papiery oczywiście znajdziecie w naszych zestawach. 

Gorąco zachęcam Was do wypróbowania naszych kitów - znajdziecie w nich wszystko co potrzebne do wykonania kilku (!) fantastycznych prac, a ogromną wartością są tu oczywiście stemple znajdujące się w zestawach, które zostaną z Wami na zawsze! :) 

Koniecznie bądźcie z nami na bieżąco na Facebooku i Instagramie

~~Karola ~~ 


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.