Kit "Summertime" - | AgnieszkaD

Witajcie, z tej strony AgnieszkaD. W sklepie właśnie pojawiły się majowe kity, jest ich aż cztery i wszystkie są naprawdę piękne. Ja już swoją paczuchę mam w domu i chcę Wam dziś przybliżyć odrobinę zestaw "Summertime".

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Summertime-scrapbookProject-life-kit-1-maj-2017/357

Jest to kit idealny do dokumentowania letnich wspomnień, znajdziecie tu piękny zestaw wakacyjnych stempli "Hello Summer", pięć arkuszy papieru do scrapbookingu, zestaw kart do Project Life, zestaw prześlicznych die-cuts "Summertime", dwa zestawy etykiet, enamel shapes "Tropics", aż pięć zestawów różnych naklejek oraz dwa arkusze alfabetów i zestaw tekturek.
Z taką ilością przydasi można nieźle poszaleć!
Jeśli to Was jeszcze nie przekonuje, to mamy dla Was fantastyczną zachętę w postaci weekendowej  promocji na wszystkie cztery kity oraz darmową ich dostawę!!! Drugiej takiej okazji nie będzie, a ilość kitów jest ograniczona! Jeśli zastanawiacie się nad zakupem, to jest to naprawdę dobry moment!

https://www.shop.studioforty.pl/pl/c/Zestawy-Kits/20

Stemple i inne cudeńka z z kitu "Summertime" aż się proszą o wakacyjne twory, więc na początek mam dla Was dwa, właśnie takie letnie layouty, ze zdjęciami z naszych zeszłorocznych  wojaży.

Pierwsza praca powstała na bazie papieru "W cieniu księżyca" z Galeria Papieru z dodatkiem arkuszy Lemoniada -Fala i Cozy home- Creativity edges z April Paper. Użyłam oczywiście stempli "Hello Summer" oraz etykietek, diecuts, naklejek, enamel shapes oraz tekturki.


Druga praca jest również na bazie papieru z Galerii Papieru, ty razem na przedpremierowym arkuszu "Nauka na całe życie". Prawda, że fantastyczna jest ta mapa?!!! Dodatkami są tu arkusze "W cieniu księżyca" z Galeria Papieru oraz Cozy home- Creativity edges z April Paper. Znajdziecie tu też stemple "Hello Summer" oraz etykietki, naklejeki i enamel shapes.
 

Mam nadzieję, że choć trochę zapachniało latem :)

Prace w całości powstały z kitu "Summertime":

Summertime - scrapbook/Project life kit 1 -maj 2017

Do zobaczenia!

1 komentarz:

  1. Cudowne LO!! A sam kit świetny, również mam i właśnie zabieram się do pracy! :)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz, będzie nam miło.