Traveler's Notebook - Spring edition | Mona

Witajcie,
Dziś witam Was ja - Mona, i chcę podzielić się kilkoma wiosennymi stronami w moim notesie podróżnika, a właściwie w dwóch notesach, ponieważ majowe zdjęcia wylądowały już w nowym grubasku.Od jakiegoś czasu tylko w ten sposób skrapuję i uwieczniam wspomnienia, bardzo lubie tę formę - strona notesu ma odpowiednią wielkośc na małe zdjęcia, a nawet jak powstanie spory grubasek, nadal zajmuje mniej miejsca.


Do moich wiosennych stron użyłam stare i nowe stemple z wiosennych zestawów,sporo nowych naklejk, oraz kolorowe alfabety z majowych kitów.

Najpierw marcowo-kwietniowe strony:
  Ja wykorzystuje właściwie tylko Notesy z serii MixMedia Manila, a to dlatego ,że używam stempli i róznych tuszy, a wodne maja tendencję do przesiąkania. 


 Jak zwykle u mnie jest na bogato - nigdy nie mogę sobie odpuścić któregoś stempla czy naklejki, tak więc dzielnie je dokładam. 

i kilka zbliżeń:A teraz już majowe zdjęcia, w otoczeniu nowych stempli, naklejek  i alfabetów.


Uwielbiam te małe ikonki z zestawu "Your day, your way", nie dość że pasują do wszystkiego, to mała kropka robi wspaniałe konfetti !


Tym razem użyłam notes z białymi kartkami, i mimo, że mają one gramaturę 120g, przy moim sporym tuszowaniu stempli niektóre wzory przebijają.

 Mnie to osobiście nie przeszkadza, staram się po prostu maskować to dodatkami, ale jeśli macie tendencje do używania dużo tuszu, głownie tuszy wodnych, lepszym wyborem jest notes z serii MixMedia.


i jeszcze jako dodatek - dwie strony z zeszłego lata - nie mogłam sie powstrzymać i musiałam użyć letnie stemple z zestawu "Summertime".( dlatego też strony zrobiłam na końcu notesu :)i jeszcze na koniec - jesli dotrwaliście -kilka zbliżeń.


Wszystkie materiału użyte w notesie znajdziecieDziękuję za odwiedziny, i zachęcam Was do tej wykorzystywania tej formy albumu. Jeśli macie jakies swoje strony w Travelersie, to podzielcie sie nimi!
Mona

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.