My darling | AgnieszkaD

Cześć, z tej strony AgnieszkaD. Dziś mam dla Was album, za bazę którego posłużył mi Notes Podróżnika w wersji mixmedia. Jego grubszy papier odpowiedni jest do prac z mediami, więc żadne z moich chlapań mgiełkami i tuszami oraz stemplowania nie są widoczne na drugiej stronie kartki. Okładka mojego notesu jest w kolorze złotym, ale w sklepie są dostępne jego inne wersje kolorystyczne. Na okładce odbiłam stempel z zestawu  "Thank You" i wycięłam "okienko" przez które widać zdjęcie z pierwszej strony albumu.
Zapraszam do oglądania zdjęć, w środku albumu znajdziecie całe mnóstwo stempli i naklejek Studia Forty, z którymi praca była ogromną frajdą! Pełen spis użytych materiałów jest na końcu postu.


W projekcie użyłam:
papier: Notes Podróżnika April Paper -Cozy Home, April Paper -Jesień w groszki, Tagi duże kolorowe - zestaw
stemple:   "Thank You", "Wow coffee" - stamp set, "Four frames" - stamp set, "TGIF" - stamp set, "Flowers 2" -stamp set "Dreams don't work"
naklejki: Bloom - transparent stickers, Love arrows - transparent stickers, Lovely Sentiments, Words,Words - stickers set, Good Mood - transparent stickers, Heart - stickers,
oraz Enamel dots - sticker set i Enamel shapes - sticker set

1 komentarz:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.