Nowa projektantka i majowy guest designer

Witajcie w maju.
Ostatnio pożegnaliśmy 2 osoby z naszego CT, ale obiecaliśmy pokazać kto nowy do nas dołączy.
Mamy tez dla was zapowiedź naszej majowej guest designerki.


Od maja do składu Studio Forty dołącza Agata -Bligu. Zapewne znacie ja bardzo dobrze z wielu kreatywnych prac.Hej! To ja Agata, możecie znać mnie także jako Bligu. Cieszę się niezmiernie, że mogę dołączyć do zespołu Studio Forty designs. W swojej kraftowej działalności zajmowałam się różnymi dziedzinami ale to właśnie papier skradł moje serce skutecznie i na stałe.
Kartki robię od paru już lat. Zazwyczaj takie, na których dużo się dzieje – sporo warstw, kolorów i dodatków. Od czasu do czasu idę na mały detoks i powstają wtedy prace czyste i proste – klasyczny CAS. Uwielbiam robić notesy i albumy. Próbuję różnych form i technik. Lubię je łączyć. Moje prace są zazwyczaj kolorowe i radosne. Lubię się śmiać. Mam troje dzieci, które są dla mnie niewyczerpywalnym źródłem energii, inspiracji i szczęścia. 
Mam nadzieję, że moje propozycje okażą się dla Was interesujące i inspirujące
****
 Oto kilka prac Agaty, więcej inspirujących projektów zobaczycie juz w maju.


***
Naszą majową guest designerką będzie bardzo  utalentowana scraperka z Francji - Marinette Lesne, której Notesy podróżnika znacie juz całkiem dobrze, a teraz zobaczycie jeszcze z wykorzystaniem naszych stempli i naklejek.
1 komentarz:

  1. Będzie się działo! Bligu, witaj! Z wielką chęcią zobaczę Twoje nowe pomysły. Czekam też niecierpliwie na projekty Marinette. Kreatywna wiosna! :)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz, będzie nam miło.