Majówka - minialbum | AgnieszkaDCześć z tej strony Agnieszka i dziś mam dziś coś naprawdę fajnego do pokazania - mini album, który stworzyłam podczas majówki!
 


Album ma wymiar 10x10 cm, czyli idealny do przechowywania tych najważniejszych wspomnień z krótkiego wypadu czy weekendowej przygody. Co najlepsze, okładki tego albumu zostały stworzone z tektury po przesyłce!

Podczas długiego weekendu miałam okazję odwiedzić kilka naprawdę fajnych miejsc i oczywiście postanowiłam zachować te wspomnienia w formie mini albumu. W pracy korzystałam z nowej kolekcji LET'S RELAX, a szczególnie z bloczka papierów notesowych.Do zapisywania wspomnień użyłam tagów i kart z arkusza LOVE THIS. Nie mogło też zabraknąć sporej ilości naklejek! Te z aparatami fotograficznymi i słówkami szczególnie przypadły mi do gustu.

A co z stemplami? W kolekcji znalazłam naprawdę fajny stempel z hasłem ADVENTURE, który idealnie pasował do mojego tematu. Połączyłam go z kolorowymi tuszami, tworząc bardziej dynamiczne i pełne energii kompozycje.W kolekcji odkryłam również dwa arkusze z elementami do wycinania o tematyce podróżniczej, które wykorzystałam w albumie.


Kolekcja LET'S RELAX właśnie wleciała na półki!
Ciekawi jesteśmy jak Wy ją wykorzystacie. Czekamy na Wasze pomysły i projekty!
Do następnego razu, życzę wam mnóstwa kreatywnej energii!


W projekcie korzystałam z nowej kolekcji:

ADVENTURE- zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#183 LET'S RELAX -Papiery Notebook -zestaw 18 papierów 10x21 cm /paper set of 18  Notebook size papers LET'S RELAX 06-papier  do scrapbookingu 30,5x30,5cm /scrapbooking paper  (30,5x30,5 cm) 

EXPLORE MORE- naklejki kolorowe / color stickers set SUNNY DAYS- naklejki kolorowe / color stickers set LATO CZEKA- naklejki przezroczyste 

LISTA NA LATO- naklejki przezroczyste WAX SEAL SET - LET'S RELAX- zestaw 6 pieczęci 

oraz ze stempli z starszych kolekcji:

SPRING VIBES- zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#178 To do labels - zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#168 Jest wspaniale -zestaw stempli do scrapbookingu/  stamp set#167 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.