Home decor | Kaha

 Hej, z tej strony Kaha!


Maj już prawie za nami, pogoda sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu, podróżom i zwiedzaniu okolicy, tej bliższej i dalszej.

Mnie udało się na kilka dni uciec nad morze naładować baterie, posłuchać szumu fal i złapać kilka kadrów w okienko aparatu :) a także przywieźć garść muszelek i bursztynów!

Ale żeby tak nie leżały samotnie na dnie szuflady postanowiłam wykorzystać je do zrobienia dekoracji.

Z wyborem kolekcji papierów i dodatków nie miałam żadnego problemu LET'S RELAX sprawdziła się idealnie!
Mnóstwo dodatków jakie w niej znajdziecie sprawiły, że miałam problem z czego skorzystać bo wiecie jak to jest - chce się wszystkiego użyć :D 

U mnie finalnie znalazły się na moim tamborku naklejki na transparentnym tle, odbitki stempli i elementy do wycięcia.
Naklejki od zawsze są moimi ulubionymi elementami, zaraz po tych do wycięcia, bo nie zabierają tła na zdjęciu, bo mogę z nich zrobić chipboardy podklejając papierem i wycinając. Jeden element a wiele możliwości :)Wykorzystałam też przywiezione ze sobą muszelki i bursztyny oraz małe kamienie tworząc efekt plaży wychodzącej poza granice taborka co moim zdaniem tworzy świetny efekt :)

Zachęcam Was do tworzenia takich dekorów które ozdobią Wasze wnętrza ale również są świetną opcją prezentową dla najbliższych :)

Życzę Wam pięknych i ciepłych dni a także morza kreatywności!

Ściskam!
Kaha

A jeśli czujecie potrzebę zakupu przydasiów do Waszych prac scrapowych to niezmiennie działa mój kod KAHA10 który da Wam 10% zniżki na cały koszyk ;)0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.