Wtorek z naklejkami i album trifold | Paulina oh.ah handmade

Hej!

Witam się z Wami w ten piękny i słoneczny wtorek. A skoro wtorek to dziś inspiracja z naklejkami. Sięgnęłam oczywiście po nasze letnie nowości!

Stworzyłam bardzo prostą, choć ciekawą formę - trifold. Innymi słowy folder na zdjęcia  składający się z trzech części. Okładka ozdobiona jest panelem z papieru scrapowego ozdobionym tagiem i wyciętymi dodatkami. 


W środku znajdziecie zapisane na zdjęciach wspomnienia ubiegłego lata i naszego wypadu nad morze. Mimo że jesteśmy mieszkańcami położonej całkiem blisko morza miejscowości było to drugie w historii mojej siedmioletniej córki plażowanie nad polskim morzem. Zdecydowanie wolimy zimowe nadmorskie spacery.Na środkowej części umieściłam matę ze zdjęciem. Znalazłam też miejsce na podpis. W podobny sposób ozdobiłam jedno skrzydełko mojego folio.


Na bokach postanowiłam zrobić kieszenie, do których włożyłam dwie większe maty ze zdjęciami. 


Na każdej z trzech części znajdziecie malutkie ozdobne kompozycje stworzone z naklejek oraz napisy, do których wykorzystałam naklejki z arkusza "Lato czeka". Na jednym arkuszu znajdziecie aż 28 napisów, które idealnie pasują do wszelkich wakacyjnych czy podróżniczych prac: wpisów do journala, albumów, kartek czy LO. 
Tworząc swoją inspirację korzystałam z:

Zapraszam Was serdecznie do sklepu! Pamiętajcie, że z kodem paulina10 otrzymacie 10% zniżki!


Dobrego dnia!
Paulina 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.