Adventure box | Magda Łuczak Art


Hej hej! 
Wiecie, co to jest? Pudełko z przygodami, czyli takie miejsce, gdzie można schować wakacyjne mini-trofea. Pewnie niemal każdy będąc nad morzem wraca z plaży z kieszeniami pełnymi muszelek i kamyków. Albo chodząc po górach zbiera stemple w schroniskach. Albo będąc zagranicą zabiera na pamiątkę skasowane bilety do metra. 

Co z nimi potem robicie? Mi się zdarza wyrzucać te pamiątki po jakimś czasie... Przeważnie dlatego, że nie mam ich gdzie przechowywać. Więc zrobiłam sobie recyklingowe pudełko na wakacyjne pamiątki.
Recyklingowe, bo powstało z solidnego pudełka po... zatyczkach do uszu.


Tworzenie zaczęłam od oklejenia całości różnymi papierami z kolekcji Let's relax. Następnie powycinałam różne elementy z arkusza 07 i 08. Zawsze wycinam trochę więcej elementów naraz, żeby później było mi łatwiej stworzyć jakąś kompozycję.

Odbiłam też napis ADVENTURE i różę wiatrów z zestawu stempli Adventure. Dodałam kilka wypukłych naklejek emaliowanych oraz czarne elementy w postacie kliszy i naklejek-kropek.


Na boku pudełka znajdziecie kilka elementów dostępnych tylko w zestawie Summertime - Summer kit 2024. Polecam Wam go, bo z niego można zrobić kilka ciekawych i bogatych w elementy prac.


Mam nadzieję, że spodobał się Wam pomysł na takie pudełko pełne przygód.

Zachęcam Was od zakupów sklepie z kodem MAGDAART10 - co da Wam 10% zniżki na wszystko!

Buziaki!
Magda

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.