Weekendowe scrapowanie | Magda Łuczak Art


Hej hej! 
Już środek długiego weekendu, pogoda dopisuje, spacery pozaliczane, więc zapraszam Was do wspólnego scrapowania! #weekendowescrapowanie czas zacząć!


Jako inspirację dla Was zrobiłam layout 30,5x30,5 cm. Kolorystykę podyktowało piękne pastelowe zdjęcie i żeby go nie przytłumić, jako tło wybrałam biały arkusz papieru.


Kolorowe warstwy pod zdjęciem idealnie tu pasują. To kawałki z bloczka Notebook Edition Spring Time i żółciutka kratka z bloczka Essentials Summer. Poprzeczne paski to arkusz So romantic 07 i Magic garden 04.


A teraz czas na stemple. Kwiatki i listki na pewno już znacie (Flower dreams), urocze serduszka, duże i małe to zestaw XOXO. Napis Limited edition pochodzi z zestawu Hooray - jest na wyczerpaniu, więc kto pierwszy, ten lepszy!


Urocze budki plażowe, wdzięczne od odbijania i wycinania pochodzą z zestawu Summer vibes i dla ciekawego efektu podkleiłam je kosteczkami dystansowymi o trzech grubościach. Żałuję, że nie da się tego pokazać na zdjęciu!


Dopełnieniem jak zwykle są enamel dots i czarne kropki.


Lubię te warstwy w moich pracach. Dodają pracy przestrzeni i trójwymiarowości. Sprawiają, że zaczyna ona żyć własnym życiem.

Pamiętajcie: koniecznie stwórzcie coś w ten weekend. Jest długi, więc na pewno dacie radę!
A gdyby Wam czegoś zabrakło wśród przydasiów, to w sklepie Studio Forty bez problemu możecie to nabyć. Z kodem MAGDAART10 macie 10% zniżki na wszystko!

Uściski!
Magda

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.