Wtorek z naklejkami i moje ATC | Paulina oh.ah handmade

Witajcie!

Dziś przygotowałam dla Was jedną z moich ulubionych form w scrapbookingu. Mowa oczywiście o Artist Trading Card, czyli ATC.  W świecie scrapu rozpoczął się intensywny czas zlotów. Tradycją jest, że właśnie podczas tych spotkań znajome i nieznajome scraperki wymieniają się kartami ATC. Są one bowiem pewnego rodzaju wizytówką twórcy. 

Bazą ATC jest papier bazowy (u mnie czarny) o wymiarach 2,5x3,5 cala. Następna warstwa to odpowiednio docięta KARTA JOURNALINGOWA. Bardzo spodobał mi się wzór kropek. Stanowi doskonałe tło. 
Następnie użyłam papieru z kolekcji MAGIC GARDEN, który najpierw przycięłam do odpowiedniej wielkości, a potem przedarłam. Wianki, które widzicie również wycięłam z kart journalingowych. Kolejnym elementem są TAGI

Wycięte grafiki z tego ARKUSZA są głównym elementem całej kompozycji. W tle dodałam również naklejki listki z kolekcji VINTAGE GLOW, w końcu to wtorek z naklejkami i nie mogło ich tu zabraknąć. Do stworzenia napisów wykorzystałam STEMPLE odbite na journalingowych kartach. Jeśli chcielibyście podejrzeć proces powstawania jednej z kart serdecznie zapraszam Was na INSTAGRAM, gdzie znajdziecie roleczkę z tworzenia. 

Jestem ciekawa jak podobają Wam się moje ateciaki i czy sami również lubicie je tworzyć :)

Pamiętajcie, że korzystając z kodu paulina10 otrzymacie 10% zniżki na zakupy.


Dobrego dnia!
Paulina 


0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.