Somewhere | AgnieszkaD

Cześć, z tej strony Agnieszka. Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami jednym z moich najnowszych projektów, który zainspirowany był moją podróżą do Kopenhagi. Podczas wędrówki po mieście natknęłam się na uroczą dzielnicę Kartoffelrækkerne, z pięknymi kamienicami i malowniczymi uliczkami. Zatrzymałam się tam na chwilę, oczywiście robiąc zdjęcia.


Layout w całości powstał z kolekcji MAGIC GARDEN, a jako tło wybrałam uroczy arkusz DELICATE. Pod zdjęciem umieściłam również papiery notesowe oraz ramkę wyciętą z arkusza CARDS.  To był mój pierwszy raz, kiedy użyłam tylu kolorowych naklejek tematycznych (aż 3 :)). Świetnie wpasowały się one w tło i bardzo podoba mi się efekt, jaki udało mi się osiągnąć!
W kolekcji MAGIC GARDEN znajdziecie ogrom pięknych naklejek i kolejne jakich użyłam to ALFABET, za pomocą którego utworzyłam tytuł scrapa.Oczywiście, nie zapomniałam również o stemplach, które są moim ulubionym dodatkiem! W pracy użyłam cudownych stempli z przeszyciami STITCHES oraz uroczego zestawu roślinnego FLOWER DREAMS.


To wszystko na dziś, mam nadzieję, że Was zainspirowałam wiosennie, tworzenie scrapów jest fajne!


W pracy korzystałam z:

MAGIC GARDEN-05 - papier do scrapbookingu / scrapbooking paper 30.5x30.5cm MAGIC GARDEN-06 - papier do scrapbookingu / scrapbooking paper 30.5x30.5cm MAGIC GARDEN -Papiery Notebook -zestaw 18 papierów 10x21 cm /paper set of 18  Notebook size papers 
STITCHES- zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#177 FLOWER DREAMS- zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#179 GARDEN BLOOM- naklejki przezroczyste kolorowe /color transparent stickers 
SPRING TIME- naklejki wypukłe -kształty/ 3D stickers shapes

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.