Magic Garden - powiew wiosny | BogutkaART

 Siemaneczko Kreatywne Dusze!

Wszyscy wyglądamy tej wiosny, bo już mamy dość tej szarówki. Gdy tylko na chwilę pojawia się słońce staram się wyjść choć na chwilę na spacer aby złapać jego promienie. Uwieczniłam jeden z tych wiosennych już spacerów w małym albumie, który będzie mi przypominał, że kiedyś znów zaświeci słońce gdyby pogoda postanowiła jednak bardziej zbliżyć się do zimowej. 
Mam wrażenie, że tempo w którym kwiaty zakwitły jest bardzo szybkie. A kolory bardzo mi przypominają kolorki kolekcji Magic Garden a także elementy ze SPRING TIME.W tym albumie poszalałam z miksowaniem różnych kolekcji i stempli. Najfajniej ostatnio używa mi się stempli z serii "ABSTRACT". Kiedy chcę stworzyć sobie tło, bez użycia papierów - one wraz z różnokolorowymi tuszami dają świetne efekty.


Dodatkowo, wspaniałe sentencje stemplowe, Stemple plaster miodu  praz przeszycia


Naprawdę zabawa różnymi wyrazami jest rewelacyjna i też powstała strona WIOSNA z użyciem naklejek oraz stempli "Jest wspaniale". Muszę to podkreślić, bo Mona mało się chwali, że naklejki alfabet są jej dziełem. Sama stworzyła ten alfabet, to nie są litery "ze stock'a".Myślicie, że jeśli jednogłośnie będziemy krzyczeć WIOSNAAAA, to ona już z nami zostanie?
Przekonajmy się.Pamiętajcie, że korzystając z kodu BOGUTKA10 otrzymacie 10% zniżki na zakupy.


Dobrego dnia,

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.