Zawieszki prezentowe / Angelove scrapki

 

Cześć! U mnie dzisiaj Bardzo wiosennie, chociaż pogoda za oknem wskazuje na powrót zimy. Mam nadzieję, że tylko postraszy :)

W związku z tym, że już niedługo Wielkanoc i najmłodszych w rodzinie obdarowujemy co roku symbolicznymi upominkami, postanowiłam wykonać imienne zawieszki. A skoro ma być wiosennie to oczywiście kolekcja MAGIC GARDEN nadal na tapecie. 

Stworzyłam 4 warstwowe zawieszki w kształcie heksagonów (sześciokątów). Dwie dla dziewczynek z delikatnym akcentem różowego i dwie dla chłopców w odcieniach beżu i zieleni.Z dużego bloczka wycięłam bazy i elementy, z których zrobiłam podstawę kompozycji. Tło delikatnie zaakcentowałam czarnymi odbitkami stempli i dodałam emaliowane elementy tzw dotsy :) 
Na koniec dodałam grafiki wycięte z małego bloczka oraz dużego arkusza z wycinankami.Pewnie się zastanawiacie w jaki sposób je spersonalizowałam? Na odwrocie przykleiłam literki tworząc imiona dzieci, którym wręczę upominki. 


Jak Wam się podobają takie etykiety prezentowe? Moje już niedługo przyczepię na torebeczki, chociaż może by tak zostawić tą robotę wielkanocnemu zającowi? :D


Życzę Wam pięknego wiosennego dnia i zapraszam na zakupy, gdzie z rabatem ANGELOVE10, macie zniżkę 10% na calutki koszyk.

Angelika
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.