Wtorek z naklejkami - wpis wiosenny | Kaha

 Hej, z tej strony Kaha! 

Jeśli dziś wtorek to na pewno będzie coś związanego z naklejkami ;) Ja postanowiłam przywołać trochę wiosnę bo bardzo mi brakuje takiej właśnie wiosennej aury i zieleni za oknem, wyjścia na kawę do kawiarni z ogródkiem i ciepłego wiosennego wiatru.
A przyczynkiem do takiej tęsknoty stało się zdjęcie, które przy przeglądaniu pudełka ze zdjęciami wpadło w moje ręce - właśnie kawa na tarasie kawiarni :)

Niewiele myśląc postanowiłam wykorzystać je do wpisu w travelersie. I tutaj idealnie wpasował się KIT Spring Time - pełen dodatków w wiosennej odsłonie :) niezliczona ilość naklejek, elementów dekoracyjnych, zestawu stempli i papierów pozwala na stworzenie dowolnej pracy (rzekłabym nawet, że bardzo wielu prac!).
Skoro miałam do dyspozycji cały ogrom naklejek i innych dodatków to poszłam w warstwy :D W przypadku naklejek super jest, że nie mają dużej grubości więc bezkarnie można je właśnie warstwować bez obawy, że travelers przestanie się nam zamykać.


Pierwszy raz używałam, oprócz kolorowych naklejek, naklejek na kraftowej bazie, które znajdziecie właśnie w zestawie Spring Time a których bardzo chciałam spróbować. I powiem Wam, że stanowią świetny dodatek to tworzonych kompozycji! Mały akcent a daje dużo możliwości. Na naklejkach tych możecie swobodnie pisać, odbijać stemple czy naklejać naklejki na transparentnym tle.


Jeśli macie ochotę spróbować takich warstwowych kompozycji to ja polecam - a naklejki jako idealna podstawa sprawdzi się na pewno. 

Oprócz naklejek użyłam dodatków z KITu - etykiet, znaczników do stron czy enamel dots. A ta cała masa cudowności, która mi pozostała po zrobieniu wpisu, niebawem pojawi się w moich kolejnych inspiracjach :)
Mam nadzieję, że choć trochę wiosennie zrobiło się dzięki mojemu wpisowi i zachęciłam Was do wiosenniej twórczości z użyciem KITu i naklejek :)
Koniecznie pochwalcie się swoimi pracami - może wspólne działania na rzecz przyspieszenia wiosennej aury okażą się sukcesem!

PS.
I pamiętajcie, że możecie skorzystać z mojego kodu zniżkowego do sklepu Studio Forty ;) Da on Wam 10% zniżki na cały koszyk - wpisujcie KAHA10 i owocnych zakupów!

Ściskam!
Kaha
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.