Zimowe notesy | AgnieszkaD


Cześć, scrapbookingowe duszyczki! Z tej strony AgnieszkaD i dziś chciałabym podzielić się z wami moimi najnowszymi projektami, które powstały z grudniowego kitu notesowego. W tym miesiącu postanowiłam wykorzystać wszystkie magiczne chwile i stworzyć dwa wyjątkowe notesy, które będą towarzyszyć mi przez całą zimę. Notesy zamykam w świąteczną, czerwoną, filcową okładkę.


Pierwszy z nich to przepiśnik, w którym będę gromadzić wszystkie moje ulubione kulinarne inspiracje na grudzień. Okładkę tego notesu zdobią zimowe stemple, złota farba, delikatna serwetka, a także elementy z arkusza do wycinania, tekturowa gwiazdka, złota etykieta i chipboard.Drugi notes to zimowy dziennik. Pierwszy wpis w nim już jest gotowy, na rozkładówce umieściłam duże zdjęcie. Spacer po lesie, w którym drzewa były przybrane białym puchem, dostarczył nam niezapomnianych chwil. Tytuł wpisu wykonałam ze stempli i beżowego tuszu, nadając mu delikatny i zimowy charakter.
Na kolejnej stronie wykorzystałam papier w zimowych tonacjach oraz kartę do journalingu, na której opisałam historię tego dnia. Dodatki to elementy z arkusza do wycinania oraz urocze chipboardy.
Pracując nad tymi notesami, zanurzyłam się w magiczny świat zimy i świąt.  Mam nadzieję, że również i wy znajdziecie inspirację do tworzenia w tym magicznym okresie. Potrzebujemy przecież tylko trochę wyobraźni, nieco kolorowych przydasiów i chwili spokoju :)

Zimowe przydasie znajdziesz tu:

 DECEMBER MEMORIES  add-on kit 2023 -Notebook - Zestaw Dodatków do Grudniownika XMAS STORIES - 03-arkusz 15x30 cm z elementami do wycinania/ diecut paper Winter mood- stamp set#153 

Holiday cheer - stamp set#151 Snuggle - stamp set #80 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.