Autumn walk | AgnieszkaD

Cześć, z tej strony Agnieszka. Dziś chciałabym podzielić się z Wami moim najnowszym jesiennym layoutem, który jest pełen ciepłych barw i inspiracji z naszego spaceru. Mam nadzieję, że zainspiruje Was do stworzenia własnych projektów pełnych uroku jesieni.


Zacznijmy od białej bazy, która stanowi idealne tło dla każdego jesiennego layoutu. Dodatek papieru w deski po lewej i prawej stronie dodaje nieco tekstury i interesującego kontrastu. Środkową część layoutu zdominowały jesienne zdjęcia ze spaceru. Wycięte dziurkaczem w formie kółek, ułożone w dwóch rzędach, tworzą przyjemną kompozycję. 


Najbardziej intrygującym elementem tego projektu jest duży tytuł, który zdecydowanie przyciąga uwagę. Litery odrysowałam przy użyciu maski, a następnie wycięłam z papieru imitującego deski.


Nie mogło zabraknąć przeźroczystej naklejki słownikowej z napisem "beautiful", nawiązującej do magicznej atmosfery naszego spaceru.


Dodatki w postaci wyciętych elementów z arkusza do wycinania oraz kilka liści wyciętych wykrojnikami dodają trójwymiarowego efektu i dodatkowej tekstury.


Stemplowanie to kolejny kluczowy element, użyłam stempli z arkuszy Abstract oraz Bits of Life. Dodatkowe akcenty w postaci naklejek 3D i małego, szydełkowego kółeczka sprawiają, że całość nabiera jeszcze więcej wyjątkowego charakteru.


Aby dodać delikatnego błysku, użyłam czarnej i złotej mgiełki, tworząc subtelne chlapania na różnych fragmentach layoutu.


Mam nadzieję, że mój jesienny layout zainspiruje Was do tworzenia własnych projektów pełnych jesiennego ciepła. Ściskam Was i do zobaczenia w kolejnych postach!


W projekcie użyłam:

ABSTRACT- zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#176 BITS OF LIFE- zestaw stempli do scrapbookingu/ stamp set#175 VINTAGE GLOW- naklejki wypukłe -kropki/ 3D stickers dots 

DEFINITIONS- naklejki przeźroczyste/transparent stickers (english) VINTAGE GLOW-03-papier do scrapbookingu/ scrapbooking paper (30,5x30,5 cm)VINTAGE GLOW-07-arkusz z elementami do wycinania/ diecut paper 

Zestaw 6 koronkowych kółeczek- Vintage Glow BITS & PIECES- naklejki kolorowe / color stickers

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.