Przechowuj marzenia | Kaha

Hej, z tej strony Kaha! 

Listopad na dobre rozgościł się już wokół, wieczory pod kocem z ulubioną herbatą w kubku są świetną okazją, by sobie dać swobodę i pomarzyć. Ale tak wiecie, konkretnie, a nie tylko "a co by było gdyby" ;)

Ja w takich chwilach lubię zapisać swoje marzenia - by nie umknęły, bym mogła je szybciej zmaterializować i by został po nich ślad.
Dziś pokażę Wam mój mały dziennik na takie właśnie marzenia - zapraszam Was do obejrzenia :)
Stworzyłam go w formie małego tagowego notesu z najnowszej kolekcji Vintage Glow. Jego forma jest niewielka i nie ma bogatej kompozycji na okładce, bym miała go zawsze pod ręką i mogła wygodnie przechowywać.


Moje marzenia czują się dobrze w towarzystwie zdjęć, złotych akcentów, małych tagów i karteczek, na których mogę je spisać i ukryć w kieszonkach. Mogę tam również zapisać inspirujące cytaty, które są takim dopełnieniem moich wpisów.
Idealnie sprawdziły mi się też transparentne naklejki DEFINITION oraz kolorowe NOTEBOOKS.

Nie mogło u mnie również zabraknąć elementów z arkuszy do wycinania, ENAMEL DOTS oraz KART JOURNALINGOWYCH, z których też wycięłam elementy. Możemy ich używać w gotowej formie, ale również wykorzystywać tylko motywy - co osobiście bardzo lubię.
Oczywiście stemple również musiały się pojawić, odbite kolorowymi tuszami urozmaicają moje wpisy.
Moje najważniejsze marzenia zebrałam we wpisach na małych tagach i zabieram się za ich realizację. Zostawiłam jeszcze trochę miejsca na nowe, bo każde spełnione marzenie robi miejsce nowemu :)

Tworzyło mi się cudownie taką małą formę ze sporą ilością schowków, elementów ozdobnych i mogę Wam ją serdecznie polecić, a kolekcja Vintage Glow pięknie "ubrała" moje marzenia.

Może skusicie się na taki swój mały dziennik wielkich marzeń?
W sklepie Studio Forty znajdziecie mnóstwo dodatków i elementów do jego stworzenia a ode mnie łapcie 10% zniżki na cały koszyk na hasło KAHA10 :)

Ściskam!
Kaha


W swojej pracy wykorzystałam:
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.