Przestrzenne LO z "okienkami" | Karolina k-ART-ki

Witajcie!
Postanowiłam znów wrócić do wspomnień kiedy mój syn był małym bobasem i tylko słodko spał całymi dniami (eh... jakie to było miłe). Stąd też ten uroczy, przytulny layout jaki na dziś przygotowałam.


Chciałam, żeby była to bardziej przestrzenna praca niż zazwyczaj i wymyśliłam sobie takie oto "okienka". Wybrałam jako bazę papier Gather, dzięki czemu dużo sprawniej udało się je zrobić, bo nie musiałam nic odmierzać linijką. Wystarczyło ciąć nożykiem po liniach - o tak:


Powstałe "skrzydełka" wywinęłam na boki i przykleiłam, dzięki temu w pracy widoczne są obie strony jednego arkusza. Od spodu okienka podkleiłam kawałkami papieru z bloczka Notebook Edition, o tym samym wzorze.Na tak przygotowanej bazie stworzyłam kompozycję z dwóch kart journalingowych - jedna z zestawu Together Fall, a druga wycięta z arkusza Memory Lane (odcięłam też z niej napis i użyłam później osobno). Następnie dokleiłam zdjęcie i rozpoczęłam dekorowanie. Ponieważ to projekt dziecięcy - nie mogło tu zabraknąć uroczego jeżyka z zestawu elementów jesiennych.Użyłam też tekturkowych naklejek i ramek, kolorowych naklejek z gałązkami oraz wycięłam kilka kwiatków z papieru Warm Wishes.W tle oraz w małym okienku nastemplowałam napisy z zestawu So Inspired.Jak według Was prezentuje się całość?
Pozdrawiam.

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.