kalendarz adwentowy || Magda -papierowy.cekin

 Witajcie! 

Wiem że dopiero początek listopada ale to najlepszy moment aby przygotować się do świąt i zrobić np kalendarz adwentowy, który umili nam czas w odliczaniu do gwiazdki. Dziś mam dla Was pomysł na kalendarz adwentowy diy zrobiony z papierowych torebek ozdobionych oczywiście przy pomocy papierów z najnowszej kolekcji together.Na początku zrobiłam 24 okrągłych tagów , na których odbiłam cyfry za pomocą stempli december days

Do ozdobienia tagów użyłam całe mnóstwo die-cutsów , które zrobiłam ze stempli chilly daysdecember daysholiday cheer.
Do zrobienia tej poinsencji użyłąm odbitego stempla z zestawu holiday cheer . który później zaembosowałam na złoto a później wycięłam. 

Użyłam również całe mnóstwo naklejek o tematyce świątecznej oraz grafik z zestawu together-winterTagi gotowe więc można przejść do ozdabiania craftowych torebek. Oczywiście postawiłam na minimalizm i  tylko trochę ozdobiłam torebki.
Na każdej torbie nakleiłam kawałek papieru z kolekcji oraz element ozdobny. Najczęściej używałam stempli, którymi szybko można przyozdobić projekt. Moim ulubionym zimowym zestawem jest december days , z którego odbiłam latarenki, domki, kubek z ciepłym kakao. 

uff trochę mi zajęło zrobienie tego  kalendarza ale efekt bardzo mi się podoba. No i najważniejsze zrobione prosto z serca dla moich dzieci. Teraz wystarczy wypełnić torebki małymi prezentami i można odliczać czas do Świąt. 

Mam nadzieję, że taki projekt DIY przypadnie Wam do gustu i spróbujecie sami zrobić taki kalendarz.

Pozdrawiam Magda,


 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.