Zawieszki do świątecznych prezentów | Karolina k-ART-ki

 Witam Was ciepło!

Za kilka dni w kalendarzu zagości grudzień, więc już na całego rozkręcam się ze świątecznymi inspiracjami. Dziś są to dwie zawieszki do prezentów. Dzięki takim dodatkom samo opakowanie upominków może być bardzo skromne - zawieszki zrobią efekt WOW ;)Bazy zawieszek wycięłam ze sztywnego kartonu i okleiłam ślicznym gwiazdkowym papierem All Is Bright. Chciałam żeby były bardziej przestrzenne niż te tradycyjne, w związku z czym pomyślałam o rozetkach. Ale co zrobić gdy nie mamy odpowiedniego wykrojnika? 

Bez problemu można sobie poradzić używając bigownicy, a nawet bez niej jest to do zrobienia. Ja odcięłam dwa paski o wymiarach 30 x 3,5 cm z arkuszy Warm Wishes i Warm & Cozy, następnie przebigowałam je całe co 1 cm. Później wystarczy już tylko złożyć je w harmonijkę i uformować w rozetki, lub półrozetki jak ja tutaj. 
Kiedyś pisałam już, że bardzo lubię nasze okrągłe naklejki i bardzo się cieszę, że znalazły się takie też w kolekcji TOGETHER. Tworzą one zgrany duet z rozetkami.
Jako dodatki do ozdobienia zawieszek wykorzystałam elementy z zestawu elementów Together - Winter oraz odbitki stempli z zestawu December Days i Holiday Cheer, a także wycięte z karty do journalingu zawieszki, na których będę pisać imiona osób, dla których mam upominki.

Jeszcze tylko wstążeczka i gotowe! 


Pozdrawiam.
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.