(Przed)zimowe kartkowanie | Karolina k-ART-ki

 Cześć!

Co prawda to jeszcze nie grudzień, ale pojawiam się dziś z moją pierwszą w tym roku zimową inspiracją (choć nie chciałabym jeszcze przywoływać śniegowej aury). Przygotowałam te dwie stonowane kartki.
Zastosowałam tutaj białą kalkę, która jest świetnym wyborem jeśli chcemy dodać kolejną warstwę w projekcie, a jednocześnie nie zakrywać całkiem poprzedniej. Zależało mi na tym aby nadal było widać papier Snowy Day w urocze białe groszki, bo bardzo mi się podoba.

Kalka idealnie nadaje się też do embossingu na gorąco, co daje bardzo ciekawe efekty. Przy pierwszej kartce zdecydowałam się na ozdobienie w ten sposób całego kawałka kalki. Użyłam w tym celu zestawu stempli Holiday Cheer oraz Chilly Days, dzięki temu zyskałam nietuzinkowe, śnieżne tło.Do drugiej kartki dodałam tylko 3 zembossowane śnieżynki oprócz gładkiej kalki. Tutaj użyłam też jednej z kart do journalingu z zestawu Together -WinterNa obu znajduje się kompozycja z tekturkowej ramki z zestawu i kilku wyciętych (z kart journalingowych oraz die-cutsów) elementów oraz napis z zestawu naklejek Simple Life.


Na koniec dodałam kokardki ze sznurka - dzięki nim ramki wyglądają jak prezenty ;)


Zachęcam Was do poeksperymentowania z kalką i podzielenia się z nami efektami Waszej pracy. 

 

Pozdrawiam. 0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.