Osiemnastka! | AgnieszkaD

Witajcie, z tej strony Agnieszka. Nie tak dawno temu moja córka i jej przyjaciółka obchodziły 18-ste urodziny, nie mogło być inaczej, musiał powstać album! Kolekcja LET'S PARTY jest przecież stworzona właśnie na takie okazje!

Album ma format 10x10 cm, okładki zrobiłam z grubej tektury i ozdobiłam je papierami i dodatkami właśnie z tej kolekcji.


Dodatków w tej kolekcji jest tak dużo, że trudno było mi się zdecydować czego użyć! Poza stemplami, chipboardami i różnego rodzaju naklejkami mamy tu arkusz CELEBRATE z dużą ilością bardzo fajnych, kolorowych słówek i obrazków, które można wyciąć i użyć jak naklejki.


Do wykonania poszczególnych stron albumu użyłam papierów notesowych oraz kart do pocket scrapbookingu. W wersji notesowej papierów jest kolejny arkusz z chorągiewkami, słodkimi grafikami i słówkami do wycinania.


W kolekcji LET'S PARTY są cztery zestawy stempli, ja w moim albumie użyłam trzech z nich: BEST DAY, CELEBRATE oraz mojego ulubionego ARROWS AND STRINGS, którym imitowałam przeszycia na wielu stronach.Kolejnym arkuszem, z którego wycinałam słówka jest HAPPY THOUGHTS, czarno-biały, z odręcznie pisanymi sentencjami.To wszystko na dziś, mam nadzieję, że zachęciłam Was do stworzenia urodzinowego albumu, z kolekcją LET'S PARTY to będzie bardzo fajna zabawa!

Trzymajcie się ciepło!

Agnieszka


W projekcji użyłam:


1 komentarz:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.