Let's Party urodzinowe | Katarzyna Kowalicka

 Cześć!

Dziś uświadomiłam sobie, że za chwilę koniec lutego! No przecież dopiero co się odwróciłam i była jesień a tu zima za chwilę się kończy :)

Dla mnie czas nadchodzącego miesiąca marca to głównie organizacja urodzin mojej córki. W obecnej sytuacji będzie ona nieco utrudniona ale będziemy walczyć!

A jak urodziny to jak wiadomo goście, tort, zabawa i zdjęcia - a później cała przyjemność w ich oprawianiu. No właśnie - mam nadzieję, że tym razem okażę więcej samodyscypliny i zrobię to szybciej niż ostatnio :)

Jako, że Studio Forty ma swojej ofercie świetną kolekcję Let's Party to nie miałam już ucieczki przed zrobieniem oprawy dla zdjęć z poprzednich urodzin. Postanowiłam, że nie będzie to tradycyjny w swojej formie album ale travel journal, który można wykorzystywać na różne sposoby - ogranicza nas tylko wyobraźnia ;)W kolekcji oczywiście mamy całe mnóstwo cudowności - aż człowiek nie wie za co się złapać ;)
Ja oczywiście w pierwszej kolejności łapię się za stemple i szukam na papierach co by tu wyciąć.
W pierwszej kolejności wykorzystałam stemple z zestawu Together Forever - wstęgi, kwiaty i napisy świetnie się łączą ze sobą i kompozycjami. Już widzę, że będzie to jeden z ulubionych zestawów.

Stemple odbijam na zdjęciach, na kompozycji lub obok niej a także na oddzielnych kartkach i wycinam je. Pozwala mi to na stworzenie unikalnych elementów na dowolnym materiale i połączenie ich w całość na kompozycji.
Oprócz stempli zawsze używam naklejek na transparentnym tle - świetnie uzupełniają całość i można je przykleić na każdej powierzchni.Nie mogło też zabraknąć chipboardów - są pięknie satynowe w dotyku i uzupełniają cudnie kompozycje. 
Polecam Wam kupować całe kolekcje z zestawem dodatków bo to ogromnie ułatwia pracę a ile przy tym frajdy! I oczywiście można wszystko wykorzystywać przy dowolnych projektach i kolekcjach papierów - u mnie stemple zawsze na propsie jak mawia młodzież ;)

Mam nadzieję, że dacie się ponieść i sami zrobicie swoje prace z wykorzystaniem kolekcji Let's Party - koniecznie zostawcie w komentarzu ślad gdzie mogłabym Wam odwiedzić i podziwiać :)

Trzymajcie się ciepło i bądźcie zdrowi!

Ściskam
Kaha
W swojej pracy wykorzystałam:0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.