Let's get lost | AgnieszkaD

Cześć! Z tej strony Agnieszka, dziś przybywam ze styczniowymi stronami w albumie PL. Prawdę mówiąc cały styczeń rozmyślałam czy po raz kolejny prowadzić całoroczny album w tej formie. Zastanawiałam się, czy nie przerzucić się całkiem na notes podróżnika? Jednak szybkość i łatwość tworzenia stron wzięły górę.


Bardzo lubię duże zdjęcia w albumie, takie w formacie A4, mam zamiar otwierać takimi każdy miesiąc. Zdjęcie A4 jest nieco mniejsze niż koszulka, więc pod spód ląduje papier scrapowy, a na zdjęcie naklejam kilka ozdób.
Użyłam tu kart do pocket scrapbookingu z nowych kolekcji, głównie z DON'T GROW UP, z małym dodatkiem kart w niebieskich odcieniach z LET'S PARTY.
Karty staram się dobierać pod kolor zdjęć, wtedy strony tworzą spójną całość. Łatwiej to zrobić, gdy zdjęcia są jasne, robione w plenerze, troszkę trudniej jest ze zdjęciami robionymi w domy przy sztucznym oświetleniu.

W projekcie nie mogło zabraknąć nowego zestawu naklejek ze słówkami WONDERFUL, który jest bardzo uniwersalny, taki właśnie do dokumentowania codzienności i chociaż kilku stempli.
 

To wszystko na dziś, trzymajcie się zdrowo!


 W projekcie użyłam:

 

 

 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.