Party Ideas | Katarzyna Kowalicka

Cześć!

Czy Wy widzicie, że luty nam się własnie kończy?! No przecież ja jakiś protest song napiszę na szybkość upływającego czasu! To zdecydowanie za szybko! :)

Dopiero się szykowaliśmy na święta a za chwilę będą wakacje ;) No ale każda pora roku jest dobra by się zabawić! Czy to na imprezie dla dorosłych czy dla dzieci - ważne by było wesoło, radośnie i trochę słodyczy dla łasuchów :)

I dzisiaj przychodzę do Was w nastroju imprezowym - wersja dla tych młodszych imprezowiczów ale myślę, że Ci ciut starsi się tez by w konwencji odnaleźli.

Przygotowałam kilka elementów, które śmiało można wykorzystać na każdym przyjęciu - od opakowania na drobne prezenty po wystrój na stole - ale to sami zobaczcie.


Zwykłe białe kubeczki papierowe ozdobiłam paskami papieru z kolekcji Lunare oraz nastemplowałam gwiazdki - od razu zmieniły swój wygląd na bardziej imprezowy i dopasowany do reszty :)Maleńkie opakowania żelków nabrały imprezowego charakteru kiedy zapakowałam je w małe pudełeczka/torebeczki, które ozdobiłam wyciętymi elementami lub odbitkami bądź złotymi naklejanymi gwiazdkami. Równie dobrze w takich torebeczkach można przygotować podziękowania dla gości uczestniczących w imprezie - będzie to fajna pamiątka.


W kubeczki możemy nałożyć przekąski, żelki lub małe krakersy i wręczyć każdemu uczestnikowi lub postawić na stole.
Lizak nabiera elegancji zapakowany w papierowe, cukierkowe ubranko ubranko :)


Zestaw pudełek w kształcie kawałków tortu możemy ozdobić i wykorzystać jako naczynia na przekąski lub do zapakowania drobnych prezentów. Moje są w 3 rozmiarach więc zmieszczą takie całkiem maleńkie prezenty ale i te ciut większe też :) Do ozdobienia pudełek użyłam papieru, wyciętych elementów z kolekcji - zwierzątka z kolekcji Lunare sprawdziły mi się idealnie przy ozobianiu, oczywiście stempli i naklejek z napisami też ie brakuje - czyż takie małe ozdobione pudełko nie wygląda uroczo? :) I zapewniam nie kupicie takich gotowych w sklepie!
Jako, że moja córka ma niebawem urodziny to zestaw oczywiście wykorzystamy - idealnie sprawdzi się na urodzinowym stole.

A Wam zdarza się robić samodzielnie ozdoby na imprezy czy przyjęcia? Mnie się to bardzo spodobało i wiem, że nie będzie to ostatni kiedy wykorzystam scrapowe papiery, stemple czy naklejki i dodatki by nadać klimat jaki tylko zechcę.

Dajcie znać czy też się tak bawicie, czy robiliście już samodzielnie takie ozdoby i pochwalcie się koniecznie swoimi pracami.

Ściskam!
Kaha


W swoich pracach wykorzystałam:

1 komentarz:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.