Let's enjoy the winter | Katarzyna Kowalicka

Cześć!

Wokół czuć, że Święta za pasem. Zaczyna się bieganina, krzątanina, porządki domowe, kupowanie choinek i prezentów. Nie wiem jak Wy ale ja sobie mówię, że mam jeszcze czas, że zdążę, że jeszcze chwila... i skończy się jak zawsze, że  'o matko to JUŻ??!!' :)

Ale od sprzątania to ja wolę scrapowanie i nie będę się z tym ukrywała! Choćby takie małe, niewielkie, takie tyci tyci coś - byle by nie sprzątać :)

I dzisiaj mam dla Was właśnie takie małe COŚ czyli mini albumik w zimowej odsłonie. Ma on wymiary 10 na 10 cm więc niewielki jest. Ale uroczy!


Jako, że bardzo lubię kolorować odbitki to i tutaj nie mogłam się oprzeć. Odbitki zrobiłam na papierze akwarelowym i pokolorowałam kredkami akwarelowymi. Bardzo lubię ten efekt.
Baza albumowa jest w kolorze białym więc bardzo dobrze stempluje się na niej  - mozaikowe narożniki, które odbiłam wyglądają tutaj jakby to był papier scrapowy a nie odbitki stempli.Uwielbiam wszelkie naklejki - czy to te na białym czy kolorowym tle a także te transparentne. Kiedy brakuje mi jakiś cytatów czy słów to odbijam je na papierze i wycinam - czyli mam taką naklejkę jakiej w danej chwili potrzebuję :)


Karty jurnalingowe z kolekcji świetnie pasują nie tylko do projektów project live ale także albumów czy kartek. Tutaj dodałam tylko naklejkę z napisem i całość prezentuje się bardzo dobrze. Stempli możecie używać praktycznie na każdej powierzchni - wystarczy tylko odpowiedni tusz. Ja często odbijam stemple na zdjęciach co pozwala na "dopowiedzenie" przekazu jaki niesie ze sobą fotografia.
Mam nadzieję, że taka mała forma przypadła Wam do gustu i zechcecie zrobić podobną pracę - do czego zachęcam :)
Bawcie się przy tym dobrze i na chwilę zapomnijcie o wrzawie przedświątecznej!

Ściskam!
Kaha
W pracy wykorzystałam:1 komentarz:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.