Jest taki dzień... | Katarzyna Kowalicka

Cześć!

Jest taki dzień... jak dziś czyli Wigilia Świąt Bożego Narodzenia, w którym dzieje się magia :)
Ja często cofam się w czasie do czasów kiedy byłam dzieckiem, kiedy czekałam na tę pierwszą gwiazdkę, która oznaczała, że za chwilę usiądziemy razem do stołu. A dla dzieci to czas kiedy pojawiają się prezenty :) kiedy czekamy na Świętego Mikołaja z podekscytowaniem i obawą czy przyniesie nam wymarzony prezent!

Teraz kiedy jestem dorosła (choć wciąż wiele zostało mi z tamtego dziecka :)) to ja jestem tym Świętym Mikołajem, który obdarowuje najbliższych czerpiąc z tego wielką radość!

Dzisiaj chce Wam pokazać jak można zapakować prezenty, te drobniejsze gabarytami, jak karty podarunkowe czy pieniądze.
Odrobina papieru i odbitki stempli, pokolorowane kredkami akwarelowymi, świetnie nadają się na takie małe opakowania. I ile zabawy przy ich kolorowaniu :)
Wykorzystałam również paski z dużej kolekcji, a dokładniej nazwy na nich nadrukowane, które świetnie sprawdzają się w każdych pracach. Są na nich zwroty dopasowanie do kolekcji więc każdy pasuje i idealnie sprawdzi się zamiast naklejki czy odbitki. Polecam zachowywanie tych napisów :)
Tekturki również sprawdzają się nawet na tak małej powierzchni jak ta. Dodatkowo potuszowałam choinkę na zielono by jak najbardziej oddać charakter ;)
I mój trawerlers również powoli zapełnia się wpisami. Ten pierwszy to taka mała tęsknota za śniegiem, którego z każdym rokiem jest mniej a który uwielbiam! Wiem, że często narzekamy, że trzeba samochód odśnieżyć, że mokro, ślisko ale ile w tym wszystkim fajnej zabawy w wojnę na śnieżki czy lepienie bałwana :) no i jazda na sankach! Dla mnie to najlepsza pora w roku, kiedy kawa z widokiem na ośnieżone szczyty smakuje jak nigdy...
Wtedy możemy zapomnieć o codzienności choć na chwilę.
Tę właśnie uwieczniła moje koleżanka Bea ale w pełni oddaje ona ciepło i tęsknotę za czasem i miejscem.
A do ozdobienia wyjątkowej chwili użyłam stempli i naklejki na transparentnym tle by nie zakłócić magii tego zdjęcia :)

Ten zimowy czas mimo, że bez śniegu kojarzy się nam z ciepłem, otuleniem kocem, grubym swetrem i ciepłymi skarpetami... i czujemy wtedy magię tej chwili.
Karta z kolekcji świetnie oddaje ten nastrój i dopełnieniem są tutaj stemple - niczego więcej nie potrzeba by zrobiło nam się cieplej na duszy :)Korzystając z okazji wyjątkowości tego dnia chcę Wam życzyć samych radosnych chwil, uśmiechu, zdrowia bez którego ciężko w codziennych zmaganiach a także kilku chwil zadumy nad sobą, najbliższymi i chwilami, które trwają.

Wesołych Świąt!

Ściskam!
Kaha
W swoich pracach wykorzystałam:0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.