O tradycji wysyłania kartek | Elżbieta Nytko-Flieger

Witam Was serdecznie!

Wysyłacie kartki świąteczne? Ja co roku wysyłam do najbliższych. To taka moja tradycja i nie wyobrażam sobie, by było inaczej. Dziś pokażę Wam kilka moich kartek. Osobiście lubię kartki proste. Staram się też, żeby były płaskie i łatwo mieściły się do kopert. Uwielbiam wplatać do nich stemple.

Kolekcja Joyful jest bogata w różnorodne papiery. I czarno-białe z napisami, i zimowe i z kolorowymi grafikami typowo świątecznymi. Postanowiłam wyciąć z nich wszystkich koła w różnych rozmiarach i skomponować razem. Dodatkowo ozdobiłam je pokolorowanymi stemplami.


Napisy na większości również zrobiłam za pomocą stempli. Na niektórych jednakże zamiast stemplowanych napisów przykleiłam naklejki. Prawda, że fantastycznie sprawdzają się na kartkach?


Bardzo często ozdabiam koperty, w których wysyłam kartki. Staram się wtedy, żeby nawiązywały jakimś elementem do siebie, np. stemplem. Do kolekcji Joyful zostały dodatkowo stworzone mini stemple, których użyłam na moich kartkach oraz ozdobiłam nimi dodatkowo kopertę.


Oprócz tradycji wysyłania kartek mamy też naszą rodzinną, uwielbianą zwłaszcza przez dzieci - podziwianie wszystkich dekoracji świątecznych. Jedną z takich, która nas zachwyciła umieściłam w swoim travelersie.


Piękne gwiazdy oprawiłam papierami i stemplami z kolekcji Joyful. Napis stworzyłam za pomocą stempla z alfabetem. Bardzo takie zestawy lubię, bo dają mi dużą swobodę w tworzeniu.

A jak jest u Was? Wysyłacie kartki? Czy może wolicie tworzyć albumy z uwiecznionymi wspomnieniami? Jakie macie tradycje związane z grudniowym tworzeniem?

Pozdrawiam serdecznie!
Ela

W pracy użyłam:
https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Winter-Alpha-stamp-set101/941

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Joyful-color-sticker-set/948

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/JOYFUL-zestaw-6-papierow-30%2C5x30%2C5cm-paper-set-of-6-/931

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Hot-cocoa-Joyful-Add-on-set-english/979

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Winter-forest-Joyful-Add-on-set-english-/978

https://www.shop.studioforty.pl/pl/p/Idzie-zima-Joyful-Add-on-set-polski/976
0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.