Santa's coming | AgnieszkaD

Witajcie w grudniu! Na dziś przygotowałam świąteczny layout z moim synkiem czekającym na Świętego Mikołaja. Grudzień to magiczny miesiąc, szczególnie dla dzieci, warto te chwile uchwycić i zachować w formie layoutu czy albumu. Z zimową kolekcją JOYFUL to na prawdę nie jest trudne zadanie.


Na tło mojego scrapa wybrałam arkusz OH SO WHITE. Bardzo lubię ten papier za jego uniwersalność, na takim papierze można zrobić dosłownie wszystko. Robiąc tło layoutu postawiłam na niebieską mgiełkę i stemple WINTER MOSAIC, JOY oraz dodatek do kolekcji - mały zestaw stempli z Mikołajem.Tytu scrapa odbiłam zimowym alfabetem WINTER ALPHA, a dodatkami są chipboardy, naklejki przezroczyste,  naklejki ze słówkami oraz urocza złota gwiazdka.Drugim dzisiejszym projektem jest bardzo prosta kartka ze stemplowanym tłem. Użyłam stempla z arkusza MOSAIC za pomocą którego kolorowym tuszem wykonałam tło kartki.


Arkusz BITS & PIECES składa się z wielu fajnych kart do wycięcia,  ja wybrałam tę z rękawiczkami ułożonymi w kształt serca, a tytuł to śliczna tekturka, dostępna również w języku polskim.

 


To wszystko na dziś, życzę Wam magicznego grudnia!
Aga


W pracach użyłam:

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.