Summer memories | AgnieszkaD

Witajcie!
Koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami, choć my nie tak dawno z nich wróciliśmy. Nasz tegoroczny urlop był krótsze niż zwykle, ale piękny, bo nad ukochanym polskim morzem.
Album z tego wyjazdu właśnie powstaje, w formie travelersa i dziś chcę Wam pokazać okładkę oraz kilka gotowych już stron.

 Pokochałam całostronicowe, duże zdjęcia, będzie ich w tym albumie pełno. Zwykle drukuje je w układzie pionowym, ale tym razem sporo ich będzie także w układzie poziomym.A na dużych zdjęciach nie może zabraknąć przeźroczystych naklejek i słówek! Dodałam też parę elementów wyciętych z arkuszy, świetnie zastępują chipboardy.

Na jednej ze stron zrobiłam tło stemplem taga, bardzo lubię ten stempel. Teraz żałuję, że nie zrobiłam tego tła no obu stronach, wyglądałoby jeszcze fajniej.W albumie pomieszałam obydwie letnie kolekcje, ale nie tylko. Pojawiają się też arkusze i dodatki ze starszych kolekcji, bo po prostu pasują ;)To na dzisiaj wszystko, wracam do albumowania, resztę stron pokażę na instagramie.
A jak Wasze wakacje, udane? Oscrapowane już?
Pozdrawiam,
Aga


W albumie znajdziecie:

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.