I love summer | AgnieszkaD

Witajcie! Z tej strony AgnieszkaD i dziś wpadam do Was z dwoma wakacyjnymi projektami.
Choć mój urlop właśnie trwa, to z zeszłorocznych wojaży pozostało mi jeszcze wiele wspomnień wartych oscrapowania. Tu z pomocą przychodzą tegoroczne letnie kolekcje Studia Forty.


Przygotowałam na dziś dwa layouty, pierwszy z nich na bardzo wakacyjnym, morskim arkuszu AT THE SEASIDE z kolekcji BEAUTIFUL LIFE. Ten papier idealnie pasował do kąpiących się w bajecznie przeźroczystej wodzie dziewczyn. Obok naklejek i elementów die-cut użyłam tu kilku stempli z arkuszy SUMMER VIBES oraz JUST PERFECT.Czy zauważyłyście jak fajne są nazwy arkuszy w letnich kolekcjach?  Wycięte z dolnego paska świetnie komponują się z wakacyjnymi naklejkami ze słówkami.Drugi layout zrobiłam na podróżniczej kolekcji HELLO WORLD, a konkretnie na arkuszu SUMMITS. Użyłam tu dedykowanych do kolekcji stempli LET'S GO oraz taga z małego zestawu BICYCLE.


Do ozdoby obok elementów die-cut posłużyły mi wycięte elementy z arkusza AWAY WE GO.


Podobnie jak w pierwszym layoucie nazwy arkuszy i tej kolekcji fajnie pasują do naklejek ze słówkami i uzupełniają całość.


Pozdrawiam Was z nad morza,
Agnieszka

W pracach użyłam:

BEAUTIFUL LIFE - at the seaside / summer memories - scrapbook paper   Summer Vibes  - stamp set#92 Just Perfect  - stamp set#91 

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.