TN entry | Magda Łuczak Art


Hej hej! 
Odpowiem Wam dziś na kilka pytań odnośnie Art Notebooka, czyli Notesu Podróżnika.


Dlaczego robię te wpisy? Odpowiedź jest bardzo prosta: bo bardzo to lubię. Odpręża mnie to. Motywuje do rozwoju. Daje satysfakcję, zadowolenie i chwilę tylko dla siebie.

Po co to robię? Po to, żeby w trudniejszych chwilach, w chwilach zwątpienia, w chwilach smutku, w chwilach tęsknoty za odpoczynkiem, plażą, morzem i ukochanym Helem, sięgnąć po moje notatniki, popatrzeć na wpisy, powspominać. I dać sobie nadzieję, że wszystko, co męczące lub smutne - kiedyś minie.


Od czego zaczynam tworzenie wpisu? Czasem od wyboru zdjęcia, czasem od ulubionej kolorystyki, czasem od myśli, którą chcę przelać w formę plastyczną.


Co umieszczam we wpisach? To, co lubię. Napisy, roślinne elementy, enamel dotsy (uwielbiam!), ramki, klipsy, wzory geometryczne, naklejki.


Czy od razu wiem, jak będzie wyglądał wpis? Nie! Nigdy nie wiem! Wszystko robię "na czuja". Układam tylko na początku zdjęcie w jakimś miejscu, a resztę elementów dokładam, przekładam, podkładam pod spód. I tak się tworzy wpis. Co jest wisienką na torcie każdego wpisu? Dla mnie to są enamel dotsy. Dostępne w różnych kolorach, więc zawsze mam dopasowane do papierów i zdjęcia.


Mam nadzieję, że udało mi się zaspokoić choć trochę Waszą ciekawość odnośnie mojego Art Notebooka.

Biegnijcie na zakupy do naszego sklepu! A jak wpiszecie kod MAGDAART10, to uzyskacie 10% rabatu na cały koszyk.

0 komentarze:

Zostaw komentarz, będzie nam miło.